REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ed Sheeran stęsknił się za Polską. Zagra koncert, na którym będzie nowy rodzaj biletów

Sympatyczny rudzielec odkurza gitarę i rusza w trasę koncertową. Nie zapomni na niej o polskiej publiczności, która go wprost uwielbia. Ed Sheeran zagra na Stadionie Narodowym w przyszłym roku. W następny weekend ruszy za to sprzedaż biletów.

17.09.2021
10:14
ed sheeran koncert-polska bilety 2022
REKLAMA

Ed Sheeran ostatni raz zagrał w Polsce w 2018 roku w ramach trasy „Divide Tour”. Brytyjczyk w międzyczasie ogłosił przerwę w karierze, stał się sponsorem i honorowym piłkarzem klubu Ipswich Town i wybuchła pandemia. Nagrał też nową płytę, którą będzie promował na nadchodzącej trasie.

REKLAMA

To właśnie z tego albumu pochodzi tegoroczny przebój artysty Bad Habits, który brzmi jakby był skrojony pod Eskę. Niedawno artysta zaprezentował też kolejny singiel Shivers. Część fanów zastanawia się pewnie, czy cały nowy krążek będzie wypełniony takimi kawałkami? O tym przekonamy się pod koniec przyszłego miesiąca.

Nowa płyta Eda Sheerana „=” wyjdzie 29 października.

Nowe kawałki będziemy mogli usłyszeć pierwszy raz na żywo w czasie „+ - = ÷ x Tour”. Ed będzie występować na okrągłej scenie na środku stadionu – tak więc będzie otoczony przez publiczność. Trasa rozpocznie się 28 kwietnia 2022 r. w Cork w Irlandii. Następnie muzyk zagra m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Francji i Danii. Na samo zwieńczenie wakacji pojawi się w Polsce - 25 sierpnia 2022 r.

Organizatorzy trasy chcą utrudnić życie konikom i oszustom, więc wprowadzają nowy rodzaj biletów  EVENTIM.Pass. Będą dostępne w sprzedaży tylko na Eventim.pl oraz w aplikacji mobilnej Eventim PL. Sprzedaż ruszy 25 września (sobota) o 11:00. Ceny biletów zaczynają się od 199 zł i sięgają do 399 zł. Do ceny biletu zostanie dodatkowo naliczona opłata serwisowa.

 class="wp-image-1793653"
Ed Sheeran koncert w Polsce / Fot. mat. pras.

Ed Sheeran zagra w Polsce 25 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Na koncercie będą akceptowane tylko mobilne bilety cyfrowe  w formacie EVENTIM.Pass. Nie będą dostępne w formie papierowej ani biletu elektronicznego. Do wejścia na koncert będzie więc niezbędna apka Eventim PL (warto więc dobrze naładować smartfona przed). Po co tyle zachodu?

REKLAMA

Ed Sheeran i jego współpracownicy zdecydowanie przeciwstawiają się wtórnej sprzedaży biletów przez strony nieoficjalne, starając się uchronić fanów przez wyzyskiem w trakcie kupna. Koncerty na najnowszej trasie będą używać specjalnie zaprojektowanej biletowej technologii cyfrowej z zabezpieczeniami, aby mieć pewność, że tylko prawdziwi fani kupują autentyczne bilety. Ma to na celu zablokowanie wtórnej sprzedaży na stronach nieoficjalnych po wygórowanych cenach, co stanowi oszustwo wobec fanów. Aby usprawnić sprzedaż legalnych biletów, zachęcamy fanów do zarejestrowania się z wyprzedzeniem na konto oficjalnego sprzedawcy. Fani, którzy nie będą w stanie dotrzeć na koncert, będą mogli odsprzedać bilet innym fanom po cenie, za którą go nabyli + oficjalną opłatę rezerwacyjną poprzez oficjalną platformę do nominalnej odsprzedaży pomiędzy fanami, w miejscu, w którym bilet został nabyty.

— czytamy w oficjalnym komunikacie

Sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana ruszy 25 września o 11:00. Będą kosztować od 199 zł do 399 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA