REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Edward Miszczak po 25 latach odchodzi z TVN. To była nagła decyzja

Po 25 latach z Grupy TVN odchodzi członek zarządu i dyrektor programowy - Edward Miszczak. Informację jako pierwszy przekazał "Presserwis". Nie wiadomo, co wpłynęło na tę nagłą i niespodziewaną decyzję.

07.06.2022
18:48
edward miszczak odchodzi tvn
REKLAMA

Edward Miszczak odchodzi z TVN - a tego chyba mało kto się teraz spodziewał. Informację o sytuacji przekazała pracownikom telewizji prezeska Warner Bros. Discovery w Polsce. Katarzyna Kieli napisała w e-mailu: "Edward Miszczak zdecydował o odejściu z firmy".

Podobno rozmowy z Miszczakiem w związku ze zmianami w organizacji trwały już od pewnego czasu, wszyscy są do nich zatem dobrze przygotowani. Poza tym w okresie przejściowym ex-członek zarządu ma pełnić funkcję dyrektora pionu Programming; wszyscy będą mieli jeszcze trochę czasu, by się z nim pożegnać.

REKLAMA

Edward Miszczak odchodzi z TVN po długim czasie. Od 1997 roku był związany ze stacją

REKLAMA

W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu

- oznajmił w komunikacie prasowym.

W 1990 dziennikarz znalazł się wśród twórców radia RMF FM, gdzie pełnił funkcję dyrektora anteny, a później również wiceprezesa zarządu. Prowadził też główny program publicystyczno-informacyjny: "Radio, Muzyka, Fakty".

W 1997 Miszczak przeszedł do TVN, gdzie rok później został dyrektorem programowym stacji. Odpowiadał za flagowy kanał TVN, połączone portfolio rozrywkowych kanałów tematycznych i naziemnych oraz za produkcję treści programowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA