REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Górniak chyba jest nieśmiertelna. Opowiada bzdury, a i tak koncertuje w telewizji

Edyta Górniak choć niewątpliwie może pochwalić się mocnym głosem, w swoich wypowiedziach jest mocno oderwana od rzeczywistości. Mimo wielu osobliwych komentarzy Edyty na rozmaite tematy, dla swojego pracodawcy wciąż jest atrakcyjna. Niedawno zaśpiewała na 70-leciu Telewizji Polskiej. TVP najwyraźniej przymyka oko na wybryki piosenkarki i daje jej zarabiać.

14.11.2022
15:37
edyta gorniak marek posobkiewicz pandemia szczepionki polsat
REKLAMA

Edyta Górniak to gwiazda, o której w ostatnim czasie mówi się nie ze względu na jej twórczość, a wypowiedzi. Gwiazda co jakiś czas podgrzewa temperaturę wokół siebie, karmiąc ludzi dziwnymi wypowiedziami na tematy dotyczące m.in. duchowości. Gdy zbliżało się Halloween, Górniak stwierdziła, że to święto wprowadza złą energię, a nawiedzony dom bardzo ciężko jest uwolnić. Z kolei wcześniej głośno było o jej wypowiedzi odnośnie tego, że sama zainteresowana żyje na ziemi od 4 tysięcy lat, mierząc czasem linearnym. Internauci nie mieli dla niej litości i z rozbawieniem tworzyli kolejne memy w sieci. Z kolei w czasie pandemii koronawirusa gwiazda dała się poznać jako przeciwniczka szczepionek i osoba, która w pandemię koronawirusa nie wierzy.

REKLAMA
Edyta Górniak na Wiktorach 2022

Edyta Górniak wystąpiła na 70-leciu TVP

Wygląda jednak na to, że Telewizja Polska mimo osobliwego zaangażowania Edyty w rozmaite dziedziny życia, przymyka oko na jej dziwaczne wypowiedzi. TVP co rusz zaprasza gwiazdę na swoje koncerty. W 2022 roku widzowie Telewizji Polskiej mogli zobaczyć Edytę w m.in. wielkanocnym koncercie, podczas którego zaśpiewała razem z José Carrerasem. 13 listopada gwiazda ponownie zaprezentowała się na imprezie Telewizji Polskiej, a dokładnie na koncercie z okazji 70-lecia stacji. Na scenie Teatru Wielkiego gwiazda wykonała swój przebój To nie ja.

 Dziękuję państwu bardzo. Drodzy państwo, chciałam całym sercem pogratulować TVP tego nadzwyczajnego jubileuszu. Dziękuję za lata współpracy i naszą wspólną drogę. Dziękuję za zaufanie- powiedziała Górniak przed zgromadzoną publicznością. Edyta związana jest z TVP od 1994 roku. Właśnie wtedy pokazany został jej występ na Konkursie Piosenki Eurowizji, w którym zajęła drugie miejsce. Później przez wiele lat kontrowersyjna gwiazda gościła w wielu koncertach i programach TVP, m.in. "The Voice of Poland".

REKLAMA

Inne gwiazdy ponoszą konsekwencje swoich wypowiedzi. Ale nie Edyta

Warto zauważyć, że wiele gwiazd ponosi konsekwencje za swoje zachowania czy wypowiedzi. Polsko-rosyjskiego piosenkarza Iwana Komarenko za antyszczpionkowe wypowiedzi nikt nie bierze na poważnie. Podobnie jak celebrytki Violi Kołakowskiej. Z kolei Włodzimierz „Paprodziad” Dembowski za głoszenie kontrowersyjnych opinii na temat szczepionek i wojny w Ukrainie przestał być członkiem zespołu Łąki Łan. Aktorka Ola Domańska jakiś czas temu opowiadała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przez publikację zdjęcia z dziewczyną na Instagramie, straciła rolę w serialu, gdyż wzięto ją za lesbijkę. Tymczasem jak widać, dziwaczne wypowiedzi Edyty Górniak, a niekiedy szerzenie szkodliwych teorii nie przeszkadzają jej w zarabianiu pieniędzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA