REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Górniak ostrzega przed Halloween: "Nawiedzony dom baardzo ciężko uwolnić..."

Edyta Górniak nie należy do grona gwiazd, które obchodzą Halloween. Piosenkarka kilka dni temu w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów skrytykowała zachodnie święto. Teraz rozwinęła się w tym temacie na Facebooku i zdradziła, dlaczego jej zadaniem nie warto celebrować Halloween.

31.10.2022
10:35
Edyta Górniak
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Edyta Górniak od jakiegoś czasu "wkręcona" jest w uduchowione tematy, gdzie za pośrednictwem mediów społecznościowych dyskutuje na nie ze swoimi fanami. Kilka dni temu w swoim Q&A na Instagramie wypowiedziała się na temat Halloween.

REKLAMA

Edyta Górniak krytykuje Halloween. Według niej jego celebracja może mieć poważne konsekwencje

Zawsze Halloween sprowadza na nas złą energię. Wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć - otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności i odczuć... Nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń. To trochę jak nieświadoma i bardzo niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów i zaproszenie ich do swojego życia i do swojego domu. Nawiedzony dom baardzo ciężko uwolnić... Ale - możesz zawsze zaryzykować  - pisała na instagramowym stories.

Uduchowiona Edyta postanowiła teraz nieco rozwinąć temat, podkreślając, dlaczego jej zdaniem celebrowanie Halloween jest złe.

Od wieków uczymy się rozumieć, jak używać prawa Wolnej Woli. Nasze decyzje i wybory, podejmowane w pełnej świadomości lub przez programy podświadome, prowadzą Nas przez skrajnie różne ścieżki doświadczeń. Czyli lekcje lub nagrody z podjętych wyborów. Nigdy nie przegrywamy - dopóki czegoś się uczymy Łatwo zauważyć, że na świecie istnieją wszelkiego rodzaju rytuały, gdyż ludzie szukają dodatkowych mocy. Dla uzdrowieni, dla kreacji lub destrukcji. Dla bliskości z tymi, którzy opuścili świat fizyczny. Każdy z tych rytuałów ma inne symbole i inny język

pisze Edyta na swoim Facebooku.

Zdaniem Górniak obchodzenie mrocznego święta może mieć poważne konsekwencje, otwierając przestrzeń dla "nieproszonych gości".

Komercyjna zabawa w straszenie, ma zawsze jeden kierunek i jeden skutek. Jest to tylko kwestia czasu, kiedy „zabawa w śmierć, krew i w duchy ciemności” otworzy przestrzeń dla nieproszonych gości. Nawiedzone domy bardzo trudno uwolnić. Jeśli wierzysz w Jednego Stwórcę, w Boga, to musisz także respektować Szatana. Urósł w siłę dzięki bezmyślności ludzkiej. Widzimy to szczególnie od prawie 3 lat. A ludzie, jakby mało było im bólu i cierpienia, tworzą kolejną przestrzeń opartą na tej samej vibracji. Istota antychrysta nie rozróżnia komercji od prawdy. I z radością przyjmie każde zaproszenie. Jeśli ludzie wierzą i rozumieją jakąkolwiek czystość na Naszym Świecie, to pierwszym skojarzeniem przywołają postać Anioła, Archanioła, Św. Maryi, czy Jezusa. I chociaż wszystkie te istoty zostały mocno ubrudzone religiami, w istocie, z teoriami religijnymi nie wiele mają wspólnego. Są czystością najwyższą. Jezus nie namawiał przecież do żadnej religii. Mówił - „Idźcie za mną” Jeśli dzięki tym Istotom możemy zrozumieć czystość i kontrast do niej, to wybór wszelkich dróg powinien być jasny. Wyobraź sobie, że tuż obok Ciebie, w Twoim pokoju stanął Jezus. Zapytaj siebie - Co teraz zrobiłby Jezus ? .... Bardzo szybko usłyszysz odpowiedź I takie wizualizacje i zapytanie można postawić w każdym momencie życia. Szczególnie jeśli czegoś nie rozumiemy lub nie potrafimy. Jeśli taka nawigacja nie wskazuje ludziom czystej drogi, to nie wskaże im już żadna inna, poza cierpieniem. Korzystajmy więc mądrze z Wolnej Woli I bądźmy żesz wreszcie porządnymi ludźmi Boga. To jego imię tutaj reprezentujemy. Czy naprawdę jest to aż tak niewykonalne ?

rozprawia Górniak.

Gwiazdy licznie obchodzą Halloween, chwaląc się w sieci kreatywnymi przebraniami

Warto dodać, że celebracja Hallowen od wielu lat ma się bardzo dobrze w Polsce. W całym kraju organizowane są liczne przebierane imprezy, z kolei domy i ulice na kilka dni przed 31 października są odpowiednio ozdabiane, gdzie znakiem rozpoznawczym jest m.in. dynia oraz mroczne motywy, takie jak trupie czaszki czy duchy. Również mnóstwo publicznych osób celebruje zachodnie święto, biorąc udział w licznych imprezach, na których chwalą się kreatywnymi przebraniami. Dla wielu Halloween jest po prostu ciekawym zwyczajem i okazją do spotkania się ze znajomymi. Sądząc po dość srogiej reakcji Górniak na Halloween, raczej nie zostanie jego fanką.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA