REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ekipa planuje zrewolucjonizować... branżę tatuażu! To nowa, intrygująca inwestycja

To, że Ekipa podpisała z Koralem nową umowę dotyczącą lodów, raczej nikogo nie powinno dziwić. Znacznie mniej oczekiwaną inwestycją holdingu jest zakup udziałów w specjalnej platformie tatuatorskiej - INKsearch.co.

12.01.2023
20:50
ekipa holding friz tatuaże inksearch nowe lody
REKLAMA

INKsearch.co, w który inwestuje Ekipa Holding, to platforma łącząca tatuażystów i ich klientów. Ten polski startup umożliwia klientom szybkie i wygodne zarezerwowanie tatuażu u wybranego artysty. Dzięki niemu osoby, które chcą zrobić sobie tatuaż, a którym nie zależy na konkretnym artyście i specjalnie wykonanym przez niego projekcie, będą mogły przyśpieszyć cały proces. Dzięki sztucznej inteligencji wgrają tatuaż tak, jak im się podoba, a INKsearch podpowie artystów z ich miasta, którzy tworzą prace w podobnym stylu.

REKLAMA

Bardzo się cieszymy, że EKIPA Investments ASI dostrzegła i doceniła rozwiązania, które zastosowaliśmy w INKsearch.co

- powiedział Mateusz Łagowski z INKsearch.co.

Ekipa inwestuje w tatuaże i szykuje kolejną porcję lodów

Inksearch.co
REKLAMA

INKsearch.co jest liderem rezerwacji tatuażu w Unii Europejskiej. W ubiegłym roku platforma obsłużyła ponad 250 tys. zamówień. Pieniądze pozyskane w ramach rundy finansowania (w sumie opiewała na 200 tys. euro) mają wesprzeć jej ekspansję we Włoszech i na wkroczenie na rynek amerykański.

Co więcej, Ekipa podpisała też umowę dotyczącą produkcji nowych lodów. To było do przewidzenia - w końcu zainteresowanie sygnowanymi ich logo produktami firmy Koral było ogromne. Przedłużenie współpracy może znacząco wpłynąć na finanse Spółki, co otwarcie przyznaje Holding w sprawozdaniu.

Przypomnijmy, że Ekipa to obecnie przede wszystkim właśnie Holding, czyli Friz i Wujek Łuki. Zdaniem Tromby, który komentował rozpad grupy bardziej otwarcie, Ekipa jako wspólnota i demokracja to fikcja - w gruncie rzeczy ostatnie słowo i podjęcie decyzji i tak należało do Friza. Były ekipowicz podkreślał, że wszyscy członkowie tej nieistniejącej już formacji mają podobne zdanie na temat współpracy i wprowadzanych na przestrzeni lat zmian. Powrócił też jeden z najgłośniejszych punktów sporu, czyli umowy pomiędzy influencerami a Ekipą Holding. Według Arkadiusza Tańculi Tromba miałby oddawać nawet 70 proc. zarobków do Holdingu wedle założeń umowy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA