REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ekipa Friza wypuściła zupełnie nową piosenkę i teledysk. „ZAEBYŚCIE” ma taki sam poziom jak tytuł

Friz i jego Ekipa to od kilku miesięcy największe gwiazdy polskiego YouTube'a. Ich poprzednia piosenka doczekała się aż 36 mln wyświetleń na tej platformie, a ZAEBYŚCIE może nawet poprawić ten wynik. A Friz rywalizować z Matą o miano idola młodego pokolenia.

08.04.2021
18:11
Ekipa Friza wypuściła nową piosenkę. Zaebyście już jest hitem YouTube'a
REKLAMA
REKLAMA

Znaczna część tradycyjnych polskich mediów od dłuższego czasu zadaje sobie pytanie – kim jest Friz i w jaki sposób stał się niepodważalnym królem polskiego YouTube'a. Kariera vlogera rozpoczęła się od nagrywania popularnych filmików związanych z grą Pokemon GO, a teraz jest już prawdziwym medialnym imperium z własnymi gadżetami i ekipą zbierającą przed ekrany miliony młodych widzów. A najnowszym przystankiem na ich drodze do sławy okazał się rap.

Utwór 3kipa w ciągu miesiąca od swojego debiutu doczekał się ponad 36 mln wyświetleń i 967 tys. łapek w górę. A przy okazji był też zapowiedzią nowej i dostępnej w preorderze płyty zatytułowanej „Sezon 3”. Dokładnie 31 dni po premierze 3kipy na YouTube'a wpadła kolejna piosenka autorstwa Friza, w której gościnnie wystąpił także Qry.

Ekipa nagrała kolejny hip-hopowy kawałek zatytułowany ZAEBYŚCIE. Nie, to jest pomyłka w nazewnictwie.

Styl całego utworu od samego startu wyznaczają pierwsze wersy wypowiedziane przez rapera: „Zajeb***ie, robię siano, robię biznes”. Potem wiele się nie zmienia, a Karol „Friz” Wiśniewski kontynuuje głównie na temat powodzenia swojej nowej grupy i wszystkie, co dzięki temu udało się im zdobyć. A sądząc po pierwszy komentarzach pojawiających się pod filmikiem, grupie docelowej taka opowieść jak najbardziej odpowiada. W połowie ZAEBYŚCIE dołącza do niej zresztą należący do grupy Chillwagon Qry, rapujący tutaj w ramach featuringu.

REKLAMA

W momencie pisania tego tekstu nowy kawałek Ekipy miał na koncie już ponad 400 tys. wyświetleń, a z każdą mijającą godziną ten wynik będzie tylko rosnąć. Czy ZAEBYŚCIE pobije wynik 3kipy? O tym przekonamy się mniej więcej za miesiąc. Początek jest jednak bardzo imponujący. W ostatnim czasie tylko Patoreakcja Maty równie szybko trafiła do takiej liczby słuchaczy.

Ekipa Friza wypuści album „Sezon 3” w czerwcu 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA