REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Urocza reakcja Ryana Goslinga na zwycięstwo Emmy Stone na BAFTA. To hit sieci

Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA 2024 zostały rozdane. W tym roku "Oppenheimer" Christophera Nolana znalazł się w centrum uwagi, zdobywając aż 7. nagród . Podczas gali triumfowała też Emma Stone, zgarniając nagrodę dla najlepszej aktorki za główną rolę w filmie Yorgosa Lanthimosa, "Biedne istoty". Gdy szła w kierunku sceny, dostała spore wsparcia od Ryana Goslina. Urocza reakcja aktora na zwycięstwo Emmy obiega sieć, stając się viralem.

19.02.2024
13:31
Emma Stone Ryan Gosling
REKLAMA

BAFTA 2024 za nami. Jedną z nagrodzonych gwiazd była Emma Stone, która zgarnęła nagrodę dla najlepszej aktorki za film "Biedne istoty" greckiego reżysera, Yorgosa Lanthimosa. W tym roku Emma typowana jest również jako faworytka do Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa, również za film "Biedne istoty".

REKLAMA

Więcej o Oscarach czytaj w Spider's Web:

Urocza reakcja Ryana Goslinga na zwycięstwo Emmy Stone na BAFTA.

Tymczasem Emma świętuje zwycięstwo na niedawnym rozdaniu nagród BAFTA. Kamery uchwyciły moment, gdy Ryan Gosling dopingował koleżance, gdy ta wchodziła odbierać nagrodę. Gosling, który pracował z Emmą przy takich filmach jak "La La Land" czy " "Kocha, lubi, szanuje" uroczo mrugnął do niej, gdy Emma wchodziła na scenę. Widać, że ta dwójka po prostu lubi się.

W jednym z wywiadów na Festiwalu Filmowym w Telluride w Kolorado aktorka mówiła, jaki wpływ wywarł Ryan Gosling na jej życie oraz karierę. Nazywając go drogim i wspaniałym przyjacielem, Stone mówiła: Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak wyglądałoby moje życie bez Ryana. Świetnie się z nim pracuje, bo jest bardzo kreatywny i zawsze bardzo chętny do współpracy. Bardzo dużo się od niego nauczyłam - mówiła Stone.

REKLAMA

BAFTA 2024: Które aktorki zdobyły nominacje?

Zarówno Ryan, jak i Emma nominowani byli do BAFTA za role w filmach "Barbie" Grety Gerwig oraz "Biedne istoty". W tym roku w kategorii najlepsza aktorka na rozdaniu nagród BAFTA nominowana była nie tylko Emma Stone, ale również Sandra Huller za film "Anatomia upadku", gwiazda "Maestro", czyli Carey Mulligan, Vivian Oparah z "Rye Lane" oraz "Margot Robbie za "Barbie". Emma Stone przemawiając na scenie nie ukrywała radości oraz podekscytowania nagrodą BAFTA. Aktorka dziękowała zarówno ekipie filmu "Biedne istoty" - oczywiście reżyserowi, Yorgosowi Lanthimosowi, oraz swoim najbliższym, w tym ukochanej mamie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA