REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tajemniczy Eternals w pierwszym zwiastunie od Marvela żartują o przyszłości Avengers w 4 fazie

Na YouTubie zadebiutował premierowy zwiastun „Eternals” nowego filmu Marvela. Produkcja poświęcona grupie obcych istot przybyłych na Ziemię wchodzi w skład 4. fazy i rozgrywa się po wydarzeniach z „Avengers: Endgame”. Zdradza to dialog z końcówki trailera.

24.05.2021
16:22
eternals film
REKLAMA

„Eternals” zapowiadają się na jedyną w pełni oryginalną produkcję 4. fazy MCU, która w dodatku nie byłaby oparta na motywie klonów, alternatywnych rzeczywistości i nowych wersji znanych bohaterów. Zamiast tego film w reżyserii Chloe Zhao opowie o tytułowej rasie humanoidalnych kosmitów mających chronić i wspierać Ziemię. Eternals przybyli na naszą planetę 7 tysięcy lat przed wydarzeniami znanymi z filmowego uniwersum Marvela i przez lata ograniczali się do pomagania rasie ludzkiej z ukrycia.

REKLAMA

Wszystko zmieni się jednak po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”. W wyniku śmierci lub przejścia na emeryturę takich postaci jak Iron Man, Kapitan Ameryka czy Czarna Wdowa najważniejsi herosi Ziemi znajdują się w stanie mocno przejściowym. Dlatego Eternals będą musieli wyjść z cienia i otwarcie sprzeciwić się swoim złym odpowiednikom znanym jako Devianci. Opublikowany właśnie zwiastun zarysowuje po części tę fabułę, ale koncentruje się też na zaprezentowaniu kilku najważniejszych członków zespołu.

Eternals film – mamy zwiastun:

Liczący ponad dwie minuty materiał rozpoczyna się od przybycia Eternals na Ziemię, a potem ukazuje ich wpływ na rozwój naszej cywilizacji. Pierwsze skrzypce w tym procesie odgrywają przepełniona empatią dla ludzi Sersi (Gemma Chan) i taktyczny lider rasy znany jako Ikaris (Richard Madden). W trakcie trailera mamy też okazję bliżej zapoznać się z takimi Eternals jak Thena, Ajak, Kingo i Gilgamesh. Wiemy oprócz tego, że w pewnym momencie do obcych dołączy dzierżący magiczny miecz ludzki bohater znany jako Dane Whitman (w tej roli Kit Harrington).

REKLAMA

W obsadzie „Eternals” oprócz wymienionych aktorów i aktorek zagrają też m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff i Barry Keoghan.

Eternals” trafią do kin 5 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA