REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Qczaj zaatakował Chodakowską. Afera w świecie polskiego fitnessu

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska to dwie najpopularniejsze trenerki fitness, które ze sobą rywalizują. Bywa i tak, że "Lewa" i "Choda" mają bardzo podobne pomysły na treningi, a fani zastanawiają się, która od której zgapiła. Tak właśnie było i tym razem, a poszło o pomysł na włączenie tańca do ćwiczeń. Swoje trzy grosze dołożył też trener fitness Daniel "Qczaj" Kuczaj, który postanowił dopiec Chodakowskiej.

17.10.2022
12:16
Ewa Chodakowska
REKLAMA

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska od lat utrzymują się w gronie najbardziej wpływowych kobiet polskiego fitnessu. Obie obok treningów prowadzą liczne biznesy związane z lifestyle'ową branżą. Rywalizują też ze sobą, od czasu do czasu wbijając sobie szpile.

REKLAMA

Lewandowska czy Chodakowska. Która pierwsza wymyśliła taneczny trening?

Tym razem poszło o pomysły na treningi. Zaczęło się od tego, ze Anna Lewandowska wzbogaciła swoją ofertę treningową o zmysłowy taniec. Zaprezentowała na Instagramie krótkie wideo, na którym pląsa w towarzystwie przystojnego tancerza. Zaproponowała swoim fankom treningi taneczne w swojej aplikacji. Choć jej wyznawczynie zareagowały bardzo entuzjastycznie, pod instagramowym postem odezwały się też oburzone fanki Ewy Chodakowskiej, które podkreśliły, że bardzo podobny pomysł, włączenie tańca do treningów, zaproponowała Ewa.

"Dziś to samo pojawiło się u Chody", "Dopiero wymyśliła to Choda te treningi taneczne", "Bez kitu, ktoś tu od kogoś zgapia" - pisały fanki Chodakowskiej pod tanecznym wideo Lewandowskiej.

Zażartą dyskusję złagodziła jedna z fanek, która stwierdziła, że taneczne treningi nie są czymś nowym i można je znaleźć u innych trenerek na YouTube.

Te treningi można znaleźć na YT od innych trenerek też i jakoś one nie robią afer. Taka Pamela Reif już od ponad roku, jak nie dłużej robi taneczne cardio, a czepiacie się Ani i Chody? Każda od każdej bierze, ale to do ciebie należy decyzja, czy oglądasz Anię czy Chodę i wybierasz lepszy trening dla siebie

- napisała internautka.

Nie trzeba było długo czekać na odzew wywołanej do tablicy Ewy Chodakowskiej, która stwierdziła, że lubi wyznaczać nowe trendy.

"Wczoraj zapytałam Was, czy nagrać trening taneczny… Pod rolą zostawiłyście 1000 komentarzy na „tak”. Postanowione, będzie FITDANCE. PS. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy" - napisała z rozbrajającą szczerością trenerka.

Daniel Qczaj atakuje Chodakowską. Mocne słowa

Jakby tego było mało, trzy grosze do fitnessowej afery dorzucił Daniel "Qczaj" Kuczaj. Trener najpierw rzucił przytyk w kierunku Chodakowskiej.

I ona mi mówi – „no to postanowione. Będzie fit dance. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy”. Co ty ku*wa nie powiesz? Trendowniczka – rozpoczął.

 class="wp-image-2038873"

Mało tego, trener opublikował archiwalne nagrania z kwietnia 2022 roku, na których prezentował taneczne lekcje z Pauliną Biernat z "Tańca z Gwiazdami". Dał tym samym do zrozumienia, że to on jest pomysłodawcą włączenia tańca do ćwiczeń.

REKLAMA

- Nie mogłem tego przemilczeć, bo się wkurzyłem. Wkurzyłem się, bo z Paulinką włożyliśmy w to mnóstwo pracy, a ktoś po prostu, tylko dlatego, że ma większą moc przebicia, uzurpuje sobie prawo do powiedzenia: "Ja wyznaczam nowe trendy". No tak, ty wyznaczasz zawsze nowe trendy. Generalnie wszystkie trendy w tym kraju ty wyznaczasz, trendowniczko nasza narodowa 

- mówił zdenerwowany na Instagramie.

Ta afera pokazuje, że rodzime gwiazdy fitness chyba niespecjalnie za sobą przepadają. Rywalizacja oczywiście jest wskazana, ale spieranie się o trend, który wcale nie jest już taki świeży, wszak praktykuje go przecież mnóstwo innych trenerów fitness, jest chyba trochę dziecinne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA