REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dziś na Facebooku obejrzysz nowy serial stacji FOX - "Outcast: Opętanie"

Tak, dziś o 22:00 w Facebook Live stacja FOX nada emisję pilotażowego odcinka swojego najnowszego serialu, "Outcast: Opętanie", który powstał na podstawie komiksu Roberta Kirkmana, autora między innymi "The Walking Dead".

20.05.2016
10:13
Już dziś na Facebooku obejrzysz nowy serial - "Outcast: Opętanie"
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja zostanie zaprezentowana jednocześnie aż w 61 krajach Europy i Afryki. W Polsce internetowa premiera rozpocznie się za 12 godzin. To świetna informacja dla tych, którzy już nie mogą doczekać się pilotażowego odcinka produkcji. Oficjalna telewizyjna premiera odbędzie się bowiem 4 czerwca tego roku na stacji FOX, a więc dopiero za ponad dwa tygodnie.

Żeby już dziś o 22:00 móc obejrzeć pierwszy epizod serialu "Outcast: Opętanie" wystarczy odwiedzić fanpage stacji FOX.

outcast komiks class="wp-image-69624"

Głównym bohaterem "Outcast: Opętanie" jest Kyle Barnes. Mężczyzna od dziecka dręczony jest przez demony, a osoby z jego otoczenia zdają się być wyjątkowo podatne na opętanie. Gdy dorasta, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi koszmarami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to, w jaki sposób odzyskać normalne życie. To, co odkryje, może okazać się niebezpieczne nie tylko dla niego, ale też dla całego świata.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA