REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" opóźniony. To przez rosyjski atak

Wojna na Ukrainie to temat, który ze zrozumiałym względów przykrył dzisiaj wszelkie inne informacje i doniesienia ze świata. Część mediów wstrzymała się z publikowaniem nowości poświęconych swojej zwyczajowej tematyce. Przenieść premierę nowego zwiastuna filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" postanowiła też wytwórnia Warner Bros. Pictures.

24.02.2022
21:22
fantastyczne zwierzęta tajemnice dumbledorea zwiastun wojna na ukrainie
REKLAMA

Premierowy trailer nowej części serii prequeli rozgrywających się w świecie magii i czarodziejstwa trafił do sieci w grudniu zeszłego roku. Trwający ponad dwie minuty materiał wideo z "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów, ale z oczywistych względów Warner Bros. nie miał zamiaru na tym kończyć swojej kampanii marketingowej. Kinowy debiut produkcji zbliża się wielkimi krokami, więc fani "Harry'ego Pottera" coraz mocniej wypatrywali kolejnego zwiastuna.

Okazuje się, że gdyby nie pewne traumatyczne wydarzenia za naszą wschodnią granicą, to widzowie już mogliby się cieszyć kolejnymi scenami z Albusem Dumbledore'em, Newtem Scamanderem i resztą bohaterów "Fantastycznych zwierząt". Wszystko zmieniła jednak rosyjska inwazja na Ukrainę, która rozpoczęła się dzisiaj rano, a w ostatnich godzinach doprowadziła do walk o Czarnobyl oraz wielkiej bitwie powietrznej na północ od Kijowa. W takich okolicznościach przedstawiciele Warner Bros. postanowili wstrzymać się z publikacją trailera.

REKLAMA

Zwiastun "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" nie byłby dziś czymś na miejscu. Fani muszą wstrzymać swój entuzjazm.

REKLAMA

Jako pierwsza o odłożeniu premiery wideo poinformowała popularna filmowa youtuberka Grace Randolph, która słynie z bardzo dobrych relacji z Warner Bros. Niedługo później informację w wytwórni potwierdził brytyjski portal Small Screen. Nie ma wątpliwości, że opublikowanie takiego wideo akurat dzisiaj byłoby bardzo nie na miejscu. Fani "Harry'ego Pottera" mogą się nieco uzbroić w cierpliwości i nic się im z tego tytułu nie stanie.

Można zresztą mieć wątpliwości, czy zwiastun na pewno ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Podobnie jak zaplanowany na najbliższe dni finałowy trailer "Batmana". Popkultura nie jest obecnie najważniejszym tematem pod słońcem i wszyscy musimy się z tym pogodzić. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wkrótce wojenna zawierucha dobiegnie końca i atak nie niepodległe państwo ukraińskie zostanie odparty. Choć oczywiście w dniu takim jak dziś nie jest łatwo zachowywać optymizm. Inna sprawa, że w kuluarach mówi się nawet o możliwym opóźnieniu samej premiery filmu w związku z trudną globalną sytuacją.

Według pierwotnego planu film "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" miał zadebiutować 7 kwietnia 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA