REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest pierwszy zwiastun filmu "Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a"

Film "Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to trzecia odsłona nowej serii, która eksploruje tzw. Wizarding World ("Harry Potter"). W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji. Możemy w nim zobaczyć między innymi "nowego" Grindelwalda, w którego tym razem wciela się Mads Mikkelsen. Kiedy premiera filmu?

13.12.2021
17:23
fantastyczne zwierzęta 3 tajemnice dumbledore zwiastun harry potter
REKLAMA

"Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to trzecia odsłona serii prequeli skupiających się na przygodach Newta Scamandera, rozgrywająca się kilkadziesiąt lat przed narodzinami niejakiego Harry'ego Pottera. Po pandemicznych i zakulisowych problemach (w roli czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda Johnny'ego Deppa zastąpił Mads Mikkelsen) powoli zbliżamy się do wyczekiwanej przez wielu premiery. Warto dodać, że "Fantastyczne Zwierzęta 3" wejdą do kin aż trzy i pół roku po premierze "dwójki". Tymczasem producenci wystartowali z promocją filmu - rzućmy okiem na ten niemal dwuipółminutowy materiał:

REKLAMA

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - zwiastun filmu

REKLAMA
Fantastyczne Zwierzęta 3 - zwiastun

"Fantastyczne Zwierzęta 3" będą kontynuować wątki rozpoczęte w poprzednich dwóch odsłonach - historia skupia się na konflikcie dwóch najpotężniejszych czarodziejów swoich czasów, czyli Albusa Dumbledore'a (Jude Law) i wspomnianego Grindelwalda. Ten drugi zamierza wszcząć wojnę z osobami niemagicznymi (mugolami), przekonując, że stanowią oni realne zagrożenie dla świata czarodziejów. Dumbledore - ze względów osobistych - dotychczas nie potrafił osobiście stanąć przeciw dawnemu przyjacielowi, wobec czego konsekwentnie wysługuje się innymi, jak np. Newtem i jego ekipą (brodacz jest z tego przecież znany).

Nowy zwiastun sugeruje jednak, że w nadchodzącej odsłonie rola dyrektora Hogwartu będzie większa, a co za tym idzie - również jego czas ekranowy. To dobra wiadomość, bo wybór Jude'a Law do roli młodszego Albusa to jedna z lepszych decyzji twórców tej nierównej (z tendencją spadkową) serii. A jak sprawdzi się Mikkelsen? Nikt nie wątpi w umiejętności lubianego aktora, jednak jego rola będzie siłą rzeczy postrzegana przez pryzmat kreacji Johnny'ego Deppa. Porównania będą nieuniknione. Tak czy owak - trzymam kciuki.

Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - międzynarodowa premiera filmu odbędzie się 7 kwietnia 2022 roku. Premiera w USA odbędzie się 15 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA