REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trzeci sezon Fargo coraz bliżej. Mamy dwa nowe zwiastuny!

Gapowata pani policjant i potentat rynku nieruchomości na dwóch nowych trailerach Fargo. Trzeci sezon już tuż, tuż - start 19 kwietnia!

14.03.2017
10:29
fargo trailer
REKLAMA
REKLAMA

3 sezon Fargo będzie miał trzech głównych bohaterów. Pierwszy z nich to Ray Stussy - gburowaty, łysiejący kurator z nadwagą, w którego wciela się Ewan McGregor (brawa dla charakteryzacji!). Trailer z jego udziałem pojawił się w internecie już tydzień temu. Pozostałą dwójkę zobaczyliśmy dopiero teraz:

Emmit Stussy (również Ewan McGregor)

Emmit Stussy jest człowiekiem sukcesu. Odgrywa dużą rolę na rynku nieruchomości i jak widzimy w trailerze jest bardzo dokładnym i skrupulatnym człowiekiem. Swoim życiem pokazuje, że spełnienie amerykańskiego snu jest możliwe.

Sukcesy Emmita wzbudzają jednak zazdrość Raya, co jest siłą napędową trzeciej serii Fargo.

Gloria Burgle (w tej roli Carrie Coon)

REKLAMA

Na tropie bliźniaków znajdzie się pani policjantka - Gloria Burgle, świeża rozwódka, która będzie starała się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jak widzimy powyżej nie zawsze dobrze jej to będzie szło... nawet w przypadku najprostszych rzeczy

Trzeci sezon wystartuje już 19 kwietnia. Po zakończeniu całej serii będzie można ją w całości obejrzeć w platformie ShowMax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA