REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Ferajna z Baker Street” walczy ze złowrogą siłą w zwiastunie nowego serialu ze świata Sherlocka Holmesa od Netfliksa

Kolejna młodzieżowa produkcja osadzona w świecie Sherlocka Holmesa zmierza na Netfliksa. „Ferajna z Baker Street” jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na platformie, a tymczasem pojawił się jej pełnoprawny zwiastun.

15.03.2021
17:22
Ferajna z Baker Street. Zwiastun serialu w świecie Sherlocka Holmesa
REKLAMA
REKLAMA

Netflix poszukuje własnego uniwersum. Takowym będą produkcje ze świata „Wiedźmina”, ale jak wiemy apetyt platformy jest nienasycony. Na razie czekamy na kolejną odsłonę przygód Geralta z Rivii i spin-offów popularnego serialu, a serwis eksploatuje dodatkowo wiktoriański Londyn i popularność Sherlocka Holmesa. Nie powinno to dziwić, bo „Enola Holmes” była jednym z największych zeszłorocznych hitów usługi. Teraz nadszedł czas na następną produkcję kierowaną do nastolatków, aczkolwiek będzie ona utrzymana w nieco innym klimacie.

W „Enoli Holmes” niesforna Millie Bobby Brown w imię własnej emancypacji grała na nosie swoim starszym braciom, jednocześnie rozwiązując zagadkę zaginięcia własnej matki. W „Ferajnie z Baker Street” poznamy losy grupki nastolatków, którzy rozwiązują kryminalne zagadki dla niejakiego doktora Watsona i Sherlocka Holmesa. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Osadzony w wiktoriańskim Londynie serial śledzi losy grupy niepokornych nastolatków z ulic miasta zaangażowanych w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie ci młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale cały świat.

„Ferajna z Baker Street” — zwiastun młodzieżowego serialu osadzonego w świecie Sherlocka Holmesa

Wygląda więc na to, że najnowsza produkcja z netfliksowego uniwersum Sherlocka Holmesa będzie utrzymana w klimacie młodzieżowego horroru. W zeszłym miesiącu zadebiutował teaser nadchodzącej produkcji i platforma udostępniła pierwsze szczegóły jej dotyczące. Teraz nadszedł czas na pełnoprawny zwiastun:

REKLAMA

Jak już wiemy na ekranie w roli Johna Watsona pojawi się Royce Pierreson, a jako Sherlock Holmes wystąpi Henry Llyod-Hughes. Oprócz nich w 8-odcinkowym serialu zobaczymy m.in. Thaddea Graham, Darci Shaw, Jojo Macari, Mckell David i Harrison Osterfield. Czy „Ferajna z Baker Street” okaże się hitem na miarę „Enoli Holmes”? O tym przekonamy się jeszcze w tym miesiącu.

„Ferajna z Baker Street” zadebiutuje na platformie Netflix już 26 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA