REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy

Styczeń na HBO GO należał do superbohaterów. Serwis ujawnił najpopularniejsze filmy minionego miesiąca

Do biblioteki HBO GO wraz z nowym rokiem dodano szereg tytułów, a wśród nich m.in. „Ligę sprawiedliwości”.  Czy to one okazały się najczęściej wybieranymi pozycjami przez użytkowników serwisu?

08.02.2019
21:28
filmy na hbo go styczeń 2019
REKLAMA
REKLAMA

Nie do końca, choć i część z nich znalazła się na liście opublikowanej przez HBO Polska. Królowało kino superbohaterskie, ale to już chyba pewnik w świecie, w którym trykociarze regularnie biją kolejne rekordy popularności.

O sile filmów o komiksowych herosach świadczy fakt, że na czwartym miejscu wylądowała „Czarna Pantera”. To bardzo wysoko, jak na obraz, który trafił do serwisu jeszcze w październiku 2018. Być może na ten fakt w jakimś stopniu wpływ miały liczne nominacje do Oscarów dla marvelowskiego widowiska. Drugie miejsce na liście HBO zajęło „Avengers: Wojna bez granic”. Film pojawił się w bibliotece platformy pod koniec grudnia 2018, zatem w naturalny sposób cieszył się dużą popularnością w styczniu.

Złoto przypadło w udziale „Lidze Sprawiedliwości”. Była to już styczniowa premiera, zatem nic dziwnego, że widowisko od DC znalazło się na pierwszym miejscu. Oto pełna lista 10 najchętniej oglądanych filmów w styczniu na HBO GO:

 1. Liga Sprawiedliwości
 2. Avengers: Wojna bez granic
 3. Ciche miejsce
 4. Czarna Pantera
 5. 300: Początek imperium
 6. Geostorm
 7. Interstellar
 8. Jumanji: Przygoda w dżungli
 9. Lego Ninjago: Film
 10. Brexit

Nie tylko superbohaterowie zwrócili uwagę widzów.

REKLAMA

Sensacja kina grozy z 2018, czyli „Ciche miejsce” uplasowało się na trzecim miejscu i była to także premierowa pozycja w serwisie w styczniu. Z kolei „Brexit” z Benedictem Cumberbatchem jako nowość zeszłego miesiąca zajął ostatnie miejsce. Propozycjami z grudnia na liście są „Lego Ninjago: Film” oraz „Geostorm”. W zestawieniu ponadto znalazły się takie filmy, jak „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Interstellar” oraz „300: Początek imperium”.

Sprawdźcie, jakie filmy na HBO GO można zobaczyć w lutym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA