REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Kino Świat dodało ponad 30 filmów i seriali na kanał na YouTubie. Można je obejrzeć legalnie i za darmo

Przymusowa kwaratanna sprawiła, że Polacy masowo poszukują rozrywek bez wychodzenia z domu. Pierwszym wyborem bywają często serwisy VOD – przeważnie wszyscy sięgają po produkcje dostępne na Netfliksie, HBO GO czy Prime Video. A tymczasem na YouTubie Kino Świat pojawiło się ostatnio ponad 30 produkcji.

25.03.2020
14:22
filmy za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy VOD nie są oczywiście jedynym źródłem radości w okresie czasowego zamknięcia placówek kulturalnych. Nie brakuje firm oferujących książki za darmo czy usług pozwalających na granie z przyjaciółmi na odległość. Nikogo nie dziwi jednak fakt, że to właśnie filmy i seriale oglądane z domu stały się kluczowym narzędziem do przetrwania kwarantanny. Widać to zresztą na lepszych wynikach w ostatnich tygodniach polskich serwisów.

Wbrew pozorom nawet obszerne biblioteki HBO GO, Amazon Prime Video czy platformy Netflix potrafią jednak wyczerpać swoje możliwości. Bo widzowie stale poszukują nowości i dzieł na wyłączność. Właśnie z tego powodu powinni zwrócić baczniejszą uwagę na kanał Kino Świat VOD dostępny w serwisie YouTube.

Kino Świat dodało ponad 30 mniej znanych filmów i seriali w ciągu ostatnich tygodni. Wszystkie są dostępne całkowicie za darmo.

O jakich dokładnie produkcjach mówimy? Chodzi przede wszystkich o liczne filmy zagraniczne, które nie doczekały się szerokiej dystrybucji w naszym kraju lub dosyć szybko zniknęły z radarów szerokiej widowni. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tak kilku interesujących perełek. Szczególną uwagę zwraca choćby komedia kryminalna „Odwet za Jolly” (w obsadzie m.in. Oscar Isaac, Elijah Wood i Kirsten Wiig), „Szach-Mat” z Cubą Goodingiem Jrem, film sci-fi „Kod zniewolenia”, thriller „Klan”, chińska komedia „Miłość w chmurach” czy dodany przedwczoraj horror „Zagłodzeni”.

REKLAMA

Do biblioteki kanału zostały też dołączone seriale „Bitwa o ciężką wodę” i „Taxi Brooklyn”. Nie są to oczywiście hity porównywalne z tymi oferowanymi przez płatne serwisy VOD, ale raczej nikt nie oczekiwał tego po darmowym kanale na YouTubie. Zwłaszcza, że kolejne produkcje są tam od miesiąca dołączane dosyć regularnie. Można się więc spodziewać, że to nie koniec.

Wspomniane produkcje znajdziecie na kanale YouTube Kino Świat VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA