REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Dzieje się
  5. Netflix /

Finn Wolfhard przypadkiem zasugerował, kiedy ukaże się 5. sezon "Stranger Things"

Wygląda na to, że dowiedzieliśmy się, kiedy mniej więcej będzie miała miejsce premiera 5. sezonu serialu "Stranger Things". Finn Wolfhard, czyli w serialu Netfliksa odtwórca roli Mike’a Wheelera, zdradził to w jednym z programów na YouTube, w którym aktor odpowiadał na pytania od fanów.

07.02.2023
9:03
finn wolfhard stranger things sezon 5
REKLAMA

Najnowszy sezon serialu "Stranger Things" w ciągu pierwszego tygodnia od premiery pod koniec maja 2022 roku był oglądany przez ponad 335 milionów godzin. Pokonała go jedynie "Wednesday" z wynikiem nieco ponad 341 milionów godzin. Nic więc dziwnego, że fani serialu sci-fi od Netfliksa nie mogą doczekać się kolejnej części popularnego serialu. A, jeśli wierzyć słowom Finna Wolfharda, to premiera 5. sezonu "Stranger Things" już niebawem zagości na naszych ekranach.

REKLAMA

"Stranger Things" – kiedy premiera 5. sezonu?

Na kanale GQ w jednej z serii "Actually Me" pojawił się odcinek z Finnem Wolfhardem, który odnosił się do komentarzy zadanych przez fanów i fanki na różnych social mediach.

YouTube - Finn Wolfhard odpowiada na pytania od fanów

W jednym z pytań o historie zza kulis, aktor wypowiedział się na temat przyjaźni, które zawarł podczas kręcenia serialu i przy okazji zasugerował, kiedy pojawi się najnowszy sezon serialu "Stranger Things":

REKLAMA

Nie mogę uwierzyć, że to już 5 sezon. Gdy wyjdzie, będę miał 22 lata, tak myślę, a zacząłem pracować nad serialem w wieku 12 lat. To szaleństwo. Będę mógł napić się z Gatenem, Calebem i Noah oraz całą obsadą na premierze 5. sezonu "Stranger Things", czego nie mógłbym zrobić podczas premiery 1. sezonu. To szaleństwo

- mówi Wolfhard.

Biorąc pod uwagę, że Finn Wolfhard urodził się w 23 grudnia 2002 roku, a podczas premiery 5. sezonu będzie miał już 22 lata, to najnowszego sezonu "Stranger Things" możemy spodziewać się prawdopodobnie pod koniec 2024 roku. Na ten moment jednak Netflix nie podał oficjalnej informacji, kiedy serial pojawi się na ekranach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA