REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Freddie Mercury jak Michael Jackson

Ledwo doczekaliśmy się premiery "Xscape" - 'nowego' albumu Michaela Jacksona, a już słychać głosy o kolejnym comebacku z zaświatów. Tym razem nową płytę wyda… Freddie Mercury.

28.05.2014
21:13
Freddie Mercury powraca!
REKLAMA

Farbę puścił/informacji udzielił gitarzysta grupy Queen, z którą zmarły w 1991 roku wokalista odniósł największy sukces, Brian May. W rozmowie z BBC Radio powiedział, że album będzie się nazywał najprawdopodobniej "Queen Forever", a trafią na niego ścieżki wokalne zarejestrowane jeszcze w latach '80-tych.

REKLAMA

Muzyk dodał również, że album będzie najprawdopodobniej kompilacją, ale zawierającą całkowicie premierowy materiał, którego nikt wcześniej nie miał jeszcze okazji usłyszeć - i wyraził przekonanie, że fani zespołu przyjmą materiał bardzo ciepło. "To to typowe dla Queenu, kolosalne brzmienie. Sporo udało nam się stworzyć dzięki restaurowaniu dźwięku. Mieliśmy tylko drobne fragmenty, ale udało się nam je pozszywać dzięki najnowszej technologii".

REKLAMA

Płyta ma mieć swoją premierę pod koniec roku. Zanim jednak premierę będzie miał nowy materiał, fanów Queenu czeka międzykontynentalne tournee zespołu, któremu tym razem będzie rejwodził… Adam Lambert. Brian May zapewnia, że będzie to świetny materiał. Cóż - pozostaje poczekać i się przekonać. Trasa koncertowa rozpoczyna się już 19. czerwca, w Chicago.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA