REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Taylor-Joy będzie siać zamęt jako „Furiosa”. Warner Bros. ujawnia datę premiery spin-offa „Fury Road”

Spin-off „Mad Maxa: Na drodze gniewu” nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. W październiku dowiedzieliśmy się, kto zastąpi Charlize Theron w roli tytułowej Furiosy, a teraz Warner Bros. ujawniło datę premiery nadchodzącej produkcji. Przyjdzie nam na nią trochę poczekać. 

24.12.2020
11:45
furiosa data premiery mad max spin off
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog

2020 rok nie oszczędzał branży kulturalno-rozrywkowej. Pandemia i zamknięcie kin sprawiły, że najbardziej wyczekiwane hity albo trafiły na VOD albo ich premiery zostały przesunięte. Wszystko wskazuje jednak na to, że najbliższe lata pod względem filmowym zapowiadają się znakomicie. Czeka na nas mnóstwo blockbusterów, a będzie ich jeszcze więcej. O ile nie zdarzy się nic niespodziewanego, fani „Mad Max: Na drodze gniewu” doczekają się nawet od dawna zapowiadanego prequela/spin-offa produkcji. Warner Bros. ogłosiło właśnie datę premiery „Furiosy”.

Po sukcesie „Na drodze gniewu” (produkcja powszechnie uważana jest za najlepszy film akcji dekady) wszystko wskazywało na to, że twórcy zechcą pójść za ciosem i zaraz otrzymamy kolejną odsłonę popularnej serii.

Cała historia bohaterki granej przez Charlize Theron była już nawet rozpisana, ale film utknął w produkcyjnym piekle. George Miller chciał bowiem, aby wspomniana aktorka ponownie wcieliła się w Furiosę. W końcu uznał jednak, że odmłodzenie jej za pomocą CGI nie będzie najlepszym pomysłem, bo technologia nie stoi jeszcze na satysfakcjonującym poziomie.

George Miller wraz z drugim scenarzystą Nico Lathouris chcą bowiem, aby „Furiosa” rozgrywała się przed wydarzeniami przedstawionymi w „Na drodze gniewu”. Historia ma skupiać się na tytułowej bohaterce i nie wiadomo nawet czy pojawi się w niej szalony Max. Wiemy już jednak, że w główną rolę wcieli się Anya Taylor-Joy, a przed kamerą pojawią się również Chris Hemsworth i Yahya Abdul-Mateen II. Mamy więc scenariusz, mamy aktorów, pozostaje czekać na premierę.

A do pojawienia się filmu na ekranach kin jeszcze sporo czasu.

REKLAMA

Warner Bros. zdecydowało bowiem, że „Furiosa” trafi do dystrybucji 23 czerwca 2023 roku. Czeka nas więc sporo przebierania nogami i trzymania kciuków, aby film był wypełniony chociaż w połowie tak widowiskową akcją, co „Mad Max: Na drodze gniewu”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA