REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Futurama wróciła w 3D… na 30 sekund

Na Vimeo pojawił się 30 sekundowy opening Futuramy w 3D. Powiadam wam, jest piękny! Fani tęskniący za Futuramą nie muszą powstrzymywać się od łez. Wiadomo, że o ile statki kosmiczne i otoczenie wyglądają w 3D wystrzałowo, o tyle postacie mogłyby już tak super nie wyglądać, ale nie ma czasu na narzekanie. Cieszmy oczy tym krótkim filmikiem.

16.07.2014
10:00
Futurama wróciła w 3D… na 30 sekund
REKLAMA

REKLAMA

Opening serialu Futurama w 3D, to dzieło Alexiego Zakharova, ukrywającego się na Vimeo pod pseudonimem seccovan. Ten „test shot” – jak autor swoje dzieło nazywa – spokojnie mógłby trafić prosto na ekrany kin, animacja wygląda po prostu cudownie. To jednak nie jedyne dzieło Zakhrarova, poniżej zobaczycie również prezentację statku Planet Express. Więcej prac Zakharova znajdziecie w tym miejscu.

REKLAMA

Pewnie niektórzy z was zaczynają się zastanawiać, czy za udostępnieniem filmu stoi jakiś ukryty cel. Jak wiemy, Futurama została zdjęta z anteny Comedy Central. Siódmy sezon okazał się tym ostatnim i w 2013 kreskówa zniknęła. Czy na dobre? Tego do końca nie wiadomo. Matt Groening i David X Cohen pewnie nadal „szukają nowego domu”, bo na horyzoncie ani widu, ani słychu o nowej Futuramie. Jeżeli chcecie powspominać, zobaczcie 6 powodów, za które pokochaliśmy serial Futurama.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA