REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor"? Kinowy hit dostępny jest w ramach abonamentu

Szumnie zapowiadana adaptacja gry RPG w gwiazdorskiej obsadzie wreszcie trafiła do VOD. Film "Dungeons & Dragons", który był jedną z bardziej wyczekiwanych produkcji tego roku, pojawił się w kilku serwisach, a my sprawdzamy, gdzie go obejrzeć. Zwłaszcza, że teraz trafił również do ofert abonamentowej.

03.10.2023
14:39
Gdzie obejrzeć "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor"? Kinowy hit dostępny jest w ramach abonamentu
REKLAMA

Tekst został zaktualizowany.

Jonathan Goldstein i John Francis Daley, reżyserzy filmu "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor", postanowili stworzyć produkcję, opartą o najpopularniejszą grę fabularną na świecie - tytułową "Dungeons & Dragons" - która polega na wcielaniu się w różne postaci, zdobywaniu przyjaciół i walce z potworami, wykonując w międzyczasie różne zadania. Największą rolę w "Lochach i Smokach" odgrywa jednak wyobraźnia graczy.

REKLAMA

Nie była to pierwsza próba zaadaptowania gry pod film, choć chyba najbardziej udana. Wcześniej bowiem powstały takie produkcje jak "Zagrajmy w Lochy i potwory" z 1982 roku z Tomem Hanksem w roli głównej czy "Lochy i smoki" z 2000 roku. Nie były to jednak zbyt dobrze oceniane tytuły, a już na pewno nie tak bardzo dochodowe, jak "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor", który w polskich kinach zadebiutował w kwietniu tego roku - film zarobił na świecie niemal 210 mln dolarów, a przed ekrany przyciągnęły z pewnością głośne nazwiska.

Gdzie obejrzeć "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor"? Film dostępny jest w serwisie SkyShowtime

"Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" to oparty na tytułowej grze RPG film, który skupia się na losach czarującego złodzieja i grupie poszukiwaczy przygód. Bohaterowie wyruszają na niezwykłą misję, by odzyskać zaginioną relikwię. Jednak, gdy wpadają na niewłaściwych ludzi, sprawy przybierają niebezpieczny obrót. W obsadzie znaleźli się m.in. Chris Pine, Rege-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis i Hugh Grant. Za reżyserię odpowiadają Jonathan Goldstein i John Francis Daley.

REKLAMA

Film "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" dostępny jest w ramach wypożyczenia w serwisach Prime Video, Canal+, Apple TV+, Rakuten oraz Player. Produkcja trafiła również do SkyShowtime i jest dostępna w ramach abonamentu.

Zwiastun filmu "Dunegons & Dragons: Złodziejski honor" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA