REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film "Wieloryb"? Oscarowa produkcja lada chwila pojawi się w VOD

Film "Wieloryb" zachwycił widzów na całym świecie, a wyjątkowa kreacja Brendana Frasera zapewniła mu w tym roku dwa Oscary. Produkcja, która zadebiutowała w kinach pod koniec lutego, już za kilka dni trafi do VOD. Sprawdź, gdzie ją obejrzeć.

06.05.2023
17:17
Film Wieloryb
REKLAMA

Gdy Brendan Fraser, odtwórca głównej roli w filmie "Wieloryb" w reżyserii Darrena Aronofsky'ego, odbierał swojego Oscara, nie brakowało łez wzruszenia, a jego przemowa poruszyła uczestników oscarowej gali.

Nic dziwnego - Fraser, który swoją karierę aktorską rozpoczął przeszło 30 lat temu, po raz pierwszy otrzymał jedną z najważniejszych nagród przemysłu filmowego.

REKLAMA

Zacząłem pracę w tym biznesie 30 lat temu. Nigdy nic nie przychodziło mi łatwo, ale nie doceniałem tego, dopóki to się nie skończyło. Dlatego bardzo chciałem podziękować za to uznanie. Odkryliście swoje serca wielkości wieloryba

- mówił aktor.
Przemówienie Brendana Frasera podczas gali wręczania Oscarów

Gdzie obejrzeć "Wieloryba"? Film pojawi się w Polsat Box Go i Playerze

"Wieloryb" to wzruszająca historia Charliego, nauczyciela angielskiego, który zmuszony jest prowadzić zdalne nauczanie, gdyż jego chorobliwa otyłość uniemożliwia mu wychodzenie z domu. Jedyną osobą, która nie pozostawiła go samego sobie jest Liz, jego opiekunka. Wiedziony impulsem Charlie postanawia jednak odnowić kontakt ze swoją nastoletnią córką, która przestała z nim rozmawiać już lata temu.

Czytaj także:

W rolach głównych wystąpili Brendan Fraser, Sadie Sink oraz Hong Chau.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Wieloryb" (2022)

Film "Wieloryb" dostępny będzie w serwisach Polsat Box Go oraz Player we wtorek 9 maja od północy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA