REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film "Kot w butach: Ostatnie życzenie"? Animacja z uniwersum "Shreka" trafiła do VOD

Najsłodsze oczy kota ze "Shreka" przeszły już do historii. Koci bohater został pokochany na tyle, że dostał aż dwa filmowe spin-offy, które w pełni skupiają się na jego historii. Pierwszy "Kot w butach" pojawił się w 2011 roku, a najnowszy film animowany "Kot w butach: Ostatnie życzenie" zadebiutował na kinowych ekranach początkiem tego roku i jest już dostępny w VOD. Na SkyShowtime obejrzycie go w ramach abonamentu.

"Kot w butach: Ostatnie życzenie" został przyjęty dużo lepiej przez fanów i fanki uniwersum "Shreka", o czym świadczą oceny filmu oraz niektóre recenzje.

07.08.2023
10:18
kot w butach ostatnie zyczenie gdzie obejrzec
REKLAMA

Historia w pełni skupia się na dobrze już znanym bohaterze filmów z uniwersum "Shreka" - kocie w butach, Puszku Okruszku, który, wykorzystawszy już swoje osiem żyć, postanawia wyruszyć w niezwykłą podróż, by odnaleźć mityczne "ostatnie życzenie" i tym samym przywrócić swoje wykorzystane dziewięć żyć. Wśród aktorów, którzy użyczyli głosy kultowym bohaterom, znaleźli się Antonio Banderas, Salma Hayek, Florence Pugh czy Olivia Colman.

"Kot w butach: Ostatnie życzenie" dostępny na SkyShowtime.

REKLAMA

Najnowszy film w reżyserii Joela Crawforda "Kot w butach: Ostatnie życzenie" można jeszcze obejrzeć w kinach, natomiast jest również dostępny w VOD w opcji kupna w serwisach Apple TV, Rakuten TV, Canal+ Online czy w Amazon Prime Video. Niedawno produkcja trafiła również do SkyShowtime, gdzie obejrzycie ją w ramach abonamentu.

Zwiastun filmu "Kot w butach: Ostatnie życzenie" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA