REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kto oprócz Scarlett Johansson zagra w aktorskiej adaptacji Ghost in the Shell?

Aktorski Ghost in the Shell jest coraz bliżej. Do sieci trafiła właśnie informacja o tym, kto prócz Scarlett Johansson zagra w tej produkcji.

26.08.2016
15:00
Ghost in the Shell
REKLAMA
REKLAMA

Ghost in the Shell to kultowa manga z gatunku science-fiction, stworzona przez Masamunego Shirowa. Do tej pory doczekała się wielu adaptacji telewizyjnych w formie anime. Teraz fani wyczekują aktorskiej produkcji na motywach mangi Shirowy.

Obsada Ghost in the Shell - co już wiadomo?

Już w kwietniu tego roku pojawiła się informacja, że w filmie zagra Scarlett Johansson, a w czerwcu pojawiły się zdjęcia z planu, które potwierdziły, że aktorka wcieli się w główną bohaterkę tej produkcji. Pilou Asbaeka z kolei wystąpi jako postać Batou.

Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, jak wygląda pozostała obsada Ghost in the Shell. Wiele wskazuje na to, że oczekiwanie na te informacje dobiega końca. Do sieci trafiły dzisiaj informacje o pozostałych członkach ekipy aktorów odpowiedzialnych za powstanie tego filmu.

Ghost in the Shell obsada class="wp-image-73572"

Skąd wiemy, jaka będzie obsada Ghost in the Shell?

Serwis Kotaku opublikował zdjęcie aktorów, którzy mają wcielić się w bohaterów Ghost in the Shell. Na fotografii widać takie osoby jak Takeshi (Daisuke Aramaki) Chin Han (Togusa), Lasarus Ratuere (Ishikawa), Tawanda Manyimo (Boma), Yutaka Izumihara (Saito).

REKLAMA

Nie jest to oczywiście potwierdzona informacja, ale wskazuje na jej autentyczność fakt, że na podobnych zdjęciach można zobaczyć Pilou Asbaeka (Batou) i Scarlet Johansson (The Major), o których wiemy, że na pewno biorą udział w tym przedsięwzięciu.

Ciekawe też, czy wybór pozostałych aktorów wzbudzi takie same kontrowersje, jak wspomniany wcześniej angaż do filmowego Ghost in the Shell aktorki Scarlett Johansson.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA