REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Margot Robbie i David Ayer łączą siły na potrzeby filmu "Gotham City Sirens"

Margot Robbie i David Ayer po współpracy przy "Legionie samobójców", ponownie znajdą się w jednym zespole. Tym razem na potrzeby spin-offu tej produkcji, zatytułowanego "Gotham City Sirens". 

14.12.2016
10:48
Margot Robbie i David Ayer łączą siły na potrzeby Gotham City Sirens
REKLAMA
REKLAMA

"Gotham City Sirens" to zapowiadany od jakiegoś czasu film na podstawie komiksu, którego bohaterkami są antagonistki Batmana - między innymi Harley Quinn, Poison Ivy czy Catwoman. Jak właśnie ujawniono, reżyserem tej produkcji będzie David Ayer, czyli człowiek, który odpowiedzialny był za "Legion samobójców". Wielu widzów obwinia właśnie Ayera za artystyczną porażkę tego widowiska, choć w mojej opinii nie do końca słusznie. Sprawa, jak pamiętamy, była dość złożona i skomplikowana, ogromne znaczenie miały dla niej decyzje studia Warner Bros. Więcej na ten temat dowiecie się w naszej recenzji "Legionu...". 

legion samobójców 3 class="wp-image-72893"
REKLAMA

Jedną z głównych bohaterek "Gotham City Sirens" będzie Harley Quinn - w tej roli powróci rewelacyjna Margot Robbie, jeden z najjaśniejszych punktów ostatniego widowiska ze stajni DC.

To niewątpliwie dobra wiadomość - powinna ucieszyć wszystkich, w których jeszcze tli się nadzieja związana z tym filmowym uniwersum. Na razie nie wiadomo, kogo zobaczymy u jej boku w obsadzie filmu. Ujawniono za to nazwisko osoby odpowiedzialnej za scenariusz - będzie nią Geneva Robertson-Dworet, pracująca obecnie nad rebootem "Tomb Raidera". Planowana data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA