REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nadchodzi Nocny Król. Zobacz zapowiedź 3. odcinka 8. sezonu „Gry o tron”

Już za tydzień czeka nas półmetek „Gry o tron”, a wraz z nim wielka bitwa, w której mieszkańcy Siedmiu Królestw zmierzą się z Nocnym Królem i jego świtą. Zapowiedź tych wydarzeń możemy zobaczyć w zwiastunie 3. odcinka 8. sezonu serialu.

22.04.2019
14:00
gra o tron nocny król
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga, tekst zawiera spoilery dotyczące „Gry o tron”! Czytasz na własną odpowiedzialność.

Wielka bitwa, która ma mieć miejsce w 8. sezonie „Gry o tron”, była zapowiadana od dawna. Ta ma być większa od słynnej Bitwy Bękartów z 6. sezonu serialu – wszak jej losy zaważą na przyszłości nie tylko pojedynczych królestw, ale i ludzi w ogóle. Wygląda na to, że w 3. odcinku produkcji, który pojawi się na antenie HBO i HBO GO już za tydzień, będziemy mogli przekonać się, co spotka ludzi i Innych dowodzonych przez Nocnego Króla. Być może już w następnym epizodzie poznamy odpowiedź na pytanie, kto wyjdzie z całego konfliktu zwycięsko. Szykuje się największe starcie w historii serialu.

Gra o tron: zwiastun 3. odcinka 8. sezonu serialu:

Zapowiedź rozpoczynają słowa Sansy:

Najbardziej bohaterską rzeczą, jaką możemy teraz zrobić, jest spojrzeć prawdzie w oczy.

To zdanie świetnie podkreśla sytuację, w której znaleźli się wszyscy mieszkańcy Westeros. Wieczne knowania, intrygi i nieczyste zagrywki w obliczu ostatecznego zagrożenia przestają mieć znaczenie. Teraz trzeba być gotowym walczyć ze wszystkich sił i nie bać się spojrzeć w oczy śmierci i umarłym, którzy już tu są, jak mówi Dany.

REKLAMA

Wideo ujawniające sceny z 3. odcinka 8. sezonu zwiastuje emocje i nadejście Nocnego Króla. Najtrudniejsze dopiero przed nami, a walka o Żelazny Tron schodzi na drugi plan. Mam nadzieję, i na to się zapowiada, że nowy epizod dostarczy więcej akcji niż poprzednie odcinki. Czuć napięcie. Na to czekam.

8. sezon „Gry o tron” obejrzycie na HBO GO. Odcinki ukazują się też w telewizji w każdy poniedziałek o 3:00 nad ranem i wieczorem, o 20:10.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA