REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gra o tron nie pozwala o sobie zapomnieć. Pojawił się plakat promujący 8. sezon serialu

Niestety, Gra o tron nie powróci zbyt szybko. Na nowe odcinki trzeba poczekać jeszcze kilkanaście miesięcy. Jednak twórcy nie zwlekają z ich promocją.

28.02.2018
19:33
Gra o tron 8 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Gra o tron to bezsprzecznie jeden z największych seriali w historii. Jak więc przystało na taką produkcję, jej finał musi być po prostu olśniewający. O tym nie przekonamy się jednak prędko, bowiem rozstrzygnięcie losów Westeros poznamy dopiero w 2019 r. Jednak twórcy serialu ani na chwilę nie pozwalają widzom o nim zapomnieć.

W sieci ukazał się plakat promujący 8. sezon Gry o tron.

Collider udostępnił poster, który miał zostać pokazany na tegorocznych targach Licensing Expo. W czasie tego wydarzenia tysiące przedsiębiorstw prezentuje nowe materiały wizualne dotyczące swoich produktów. I choć impreza odbędzie się dopiero w maju, to superprodukcja HBO nie zwlekała z reklamą.

Gra o tron 8 sezon plakat class="wp-image-137992"

Stacja po raz kolejny stawia na prostotę przekazu. Plakat 8. sezonu to zwyczajnie skrót nazwy serialu, rok premiery i informacja, że to finałowa odsłona. U dołu materiału znajdują się symbole trzech rodów: wilkor Starków, trzygłowy smok Targaryenów oraz lew Lannisterów. Nie powinno to nikogo dziwić; po wydarzeniach z 6. i 7. sezonu są to jedynie liczące się familie. Zresztą od samego początku głównymi bohaterami są przedstawiciele którejś z nich i to oni pomiędzy sobą rozstrzygną, komu przypadnie władza nad Westeros.

Niestety, plakat nie informuje, kiedy konkretnie powróci Gra o tron.

REKLAMA

O tym, że nowe odcinki obejrzymy dopiero w przyszłym roku, wiemy już od pewnego czasu. Wszyscy w HBO trzymają język za zębami, a ewentualne przecieki są natychmiast dementowane. Aby utrzymać atmosferę niepewności i uniknąć spoilerów aż do ostatniej chwili, twórcy planują nakręcić kilka różnych zakończeń.

Ostatni sezon Gry o tron ma się składać zaledwie z sześciu odcinków, choć każdy z nich ma być dłuższy niż dotychczasowe. HBO zapowiedziało także spin-off kultowego serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA