REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nocny Król zapowiada ostateczną bitwę w „Grze o tron”. Ta wydarzy się wcześniej, niż się tego spodziewaliśmy

Gra o tron” to wielki serial z równie ogromnymi ambicjami. Zwieńczeniem tej astronomicznych rozmiarów opowieści ma być ósmy, ostatni sezon. Mamy w nim zobaczyć największą bitwę, jaka kiedykolwiek została nakręcona na potrzeby telewizji. I chyba właśnie poznaliśmy więcej szczegółów tego wydarzenia.

07.12.2018
12:55
gra o tron bitwa
REKLAMA
REKLAMA

Sezon na podekscytowane rozmowy o nadchodzącej „Grze o tron” można spokojnie uznać za w pełni otwarty. Twórcy produkcji uraczyli nas pierwszą, zapewne w opinii niektórych fanów zbyt oszczędną, zapowiedzią nadchodzącej, ósmej odsłony. Pora więc zacząć spekulować, co właściwie się wydarzy w ostatnich sześciu odcinkach.

Na szczęście z pomocą odnośnie do zawartości trzeciego epizodu 8. sezonu przyszedł Vladimír Furdík, który w serialu wciela się w postać przerażającego Nocnego Króla. Jak podaje Mashable, słowacki aktor na konwencie fanowskim na Węgrzech tak mówił o nadchodzącym sezonie:

W trzecim odcinku ostatniego sezonu odbędzie się bitwa, którą twórcy [serialu] zamierzali uczynić historycznym momentem dla telewizji.

Nietrudno się domyślić, że chodzi o bitwę, o której wspominało już wielu aktorów serialu. Jednak do tej pory nie mieliśmy tak szczegółowych informacji na temat tego, kiedy możemy się jej spodziewać na naszych ekranach. Teraz, dzięki Vladimírowi Furdíkowi, wiemy, że twórcy „Gry o tron” zrywają z konwenansami, do których nas przyzwyczaili. Do tej pory wielkie bitwy w sezonach odbywały się raczej w drugiej połowie kolejnych odsłon.

W pierwszej połowie ostatniego sezonu serialu „Gra o tron” bitwa będzie punktem kulminacyjnym.

„Gra o tron” bitwa class="wp-image-230864"

Słowak zaznaczył także, że rzeczona bitwa zajmie prawie całą długość trzeciego epizodu, oscylując wokół godziny. Długość jej trwania wskazuje z pewnością na jej brutalność i być może skalę zniszczenia, jaką zasieje w Westeros.

W serialu „Gra o tron” bitwa miała być wielkim finałem, ale w takim razie co przyjdzie po niej?

W końcu po tym wydarzeniu dostaniemy jeszcze aż trzy pełnometrażowe (a więc oscylujące w okolicach 1,5 godziny) epizody do zobaczenia.

REKLAMA

Na tę odpowiedź będziemy musieli poczekać do kwietnia 2019 roku, kiedy to ma mieć premierę finałowy sezon „Gry o tron”.

Wszystkie dotychczasowe odsłony „Gry o tron” zobaczycie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA