REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Finał Gry o tron w kinie i to za darmo? Tak, w Heliosie!

28 sierpnia o godzinie 20:00 polskie HBO pokaże w telewiji finałowy odcinek siódmego sezonu Gry o tron. Szczęśliwcy będę mogli zobaczyć go w kinach sieci Helios całkowicie za darmo.

11.08.2017
11:57
Gra o tron za darmo? W kinie? To nowa akcja Heliosa
REKLAMA
REKLAMA

Na stronie internetowej sieci Helios pojawiła się możliwość rejestracji na premierowy pokaz ostatniego odcinka Gry o tron w tym roku. Aby uzyskać bezpłatne wejście na salę, trzeba podać swój e-mail, wydrukować przesłane zgłoszenie i udać się po odbiór zaproszenia.

Kasy otwarte będą od 26 sierpnia od godziny 10:00.

 class="wp-image-91926"

Każdy mail może zostać użyty w rejestracji tylko raz, ale za to uprawnia do odbioru dwóch biletów.

Choć Helios jest największą siecią kin w tym kraju pod względem liczby obiektów, to rozczarowani poczuć się mogą warszawiacy. Należąca do Agory spółka dopiero buduje swój pierwszy stołeczny obiekt w galerii Blue City.

Sam zarejestrowałem się w Białymstoku, ale podejrzewam, że walka o wejściówkę może być dość zacięta, a kolejki ustawiały się będą bladym świtem. Już teraz moje zgłoszenie ma nr 640. Pozostaje pytanie: czy system zlicza wejściówki oddzielnie dla każdego kina czy ogólnie dla całej akcji?

Gra o tron świetnie pasuje do kina.

Po pierwsze, to zwieńczenie widowiska kreowanego z niespotykanym wcześniej rozmachem. Po drugie, siódmy odcinek będzie miał niemal kinową długość - ponad 80 minut. Po trzecie... Gra o tron zasługuje na jak najlepsze zwieńczenie historii.

REKLAMA

Czytaj więcej:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA