REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Aktor z "Gry o tron" i "Thora" jest pedofilem? Do jego domu wbiła policja

Aktor występujący w tak hitowych produkcjach jak "Gra o tron", "Thor", "Dumbo" czy "Star Trek: W ciemność" jest podejrzewany o pedofilię i kontakty natury seksualnej z nieletnimi. Do jego mieszkania weszła policja i mężczyzna został aresztowany. Walczy jednak z oskarżeniami i chce dowieść swojej niewinności. Kim jest Joseph Gatt i kogo grał w serialu HBO?

14.04.2022
16:52
gra o tron joseph gatt pedofilia oskarżenie
REKLAMA

Wiele gwiazd grających w serialu "Gra o tron" mierzyło się z poważnymi traumami i problemami poza planem. Emilia Clarke nieomal straciła życie z powodu pęknięcia tętniaka mózgu, a Kit Harington miał depresję i myśli samobójcze przed pójściem na odwyk. Na tych przykładach widać jak często fani nie wiedzą, co dzieje się w życiu aktorów, gdy kamery są wyłączone. Najnowszy przypadek jest jednak inny. Jak podaje portal Variety, Joseph Gatt został bowiem zatrzymany w swoim domu i aresztowany przez policję Los Angeles. W tle przewija się hasło "pedofilia".

Gatt nie grał dużej roli w serialu HBO, ale część spostrzegawczych fanów z pewnością go pamięta. Brytyjski aktor wystąpił w trzech odcinkach 4. sezonu "Gry o tron" jako warg z Thennu. Należący do Wolnych Ludzi Mance'a Rydera Thennowie mieszkają na dalekiej północy i posługują się starą mową. Najciekawsze jest jednak coś innego - większość z nich to kanibale. Joseph Gatt wcielił się w przedstawiciela klanu, który potrafił przenikać w ciało sowy i dlatego pełnił rolę zwiadowcy dla Styra, magnara Thennów. Warg ginie w epizodzie "Strażnicy na Murze", gdy w Samwell Tarly trafia go w głowę pociskiem z kuszy.

REKLAMA

Joseph Gatt grał w serialach "Gra o tron" i "Detektyw" dla HBO. Teraz broni się przed oskarżeniami o pedofilię.

Policja Los Angeles podała w oficjalnym komunikacie, że jej funkcjonariusze zatrzymali 50-letniego mężczyznę w jego domu w dniu 6 kwietnia. Do zdarzenia doszło w wyniku otrzymanych przez służby informacji, że Joseph Gatt utrzymywał internetową konwersację o wyraźnie seksualnej naturze z osobą nieletnią. Obecnie trwają poszukiwania dodatkowych ofiar aktora, które prosi się o kontakt z policją. Gatt opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 5 tys. dolarów. Nie przyznaje się do winy.

REKLAMA

Wczoraj opublikował na Twitterze oświadczenie, w którym zapowiada walkę o swoje dobre imię i podjęcie pełnej współpracy z policją w celu wyjaśnienia sytuacji. Oprócz "Gry o tron" Joseph Gatt grał też mniejsze role w takich produkcjach jak "Star Trek: W ciemność", "Dumbo", "Detektyw", "Ray Donovan", "Thor" i "The 100". Ma też rolę w nadchodzącym filmie DC pt. "Black Adam". Wielu polskich widzów może go więc kojarzyć ze swoich ulubionych produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA