REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zbliża się wielki finał. HBO zdradziło, kiedy zadebiutuje 8. sezon Gry o tron

Finał serialu Gra o tron ma przed nami coraz mniej tajemnic. Wiemy już, kiedy zadebiutuje ostatni, ósmy sezon produkcji HBO.

13.11.2018
16:59
gra o tron sezon 8
REKLAMA


Na oficjalnym fanpage'u Gry o tron pojawił się właśnie klip zwiastujący ósmy sezon kultowej produkcji HBO, a w nim takie oto słowa:

REKLAMA

Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć. Wszystko #ForTheThrone

Klip jest nie tylko zajawką, która ma zaostrzyć apetyty fanów czekających na ostatni sezon i finałową bitwę. Twórcy serialu ujawnili przybliżoną datę premiery ostatniego sezonu.

Gra o tron sezon 8 - premiera w kwietniu

Twórcy nie podali niestety dokładnej daty. Przekazana przez nich informacja jest potwierdzeniem wielu wcześniejszych spekulacji i domysłów, które krążyły wśród fanów serialu i prozy George'a R.R. Martina, na której opiera się produkcja HBO.

Finałowy sezon serialu Gra o tron składać się będzie z sześciu odcinków.

Możemy spodziewać się bardzo intensywnych epizodów. Wedle zapowiedzi, ujawnianych co jakiś czas przez obsadę serialu, w ósmym sezonie zobaczymy największą bitwę w historii Gry o tron. Twórcy mają też podobno uśmiercić więcej postaci niż w poprzednich sezonach.

REKLAMA

Oprócz tego HBO pracuje właśnie nad serialowym prequelem Gry o tron. Do obsady produkcji dołączyła niedawno Naomi Watts.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie poprzednie sezony serialu Gra o tron, możecie obejrzeć je na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA