REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Naomi Watts zostanie charyzmatyczną liderką w nowym serialu w uniwersum Gry o tron

Naomi Watts to aktorka współpracująca z największymi hollywoodzkimi reżyserami w kultowych dziełach, jak Twin Peaks czy Birdman. Gwiazda wkrótce powiększy swoje CV o kolejną popularną serię. Zagra w prequelu Gry o tron.

31.10.2018
9:40
gra o tron naomi watts
REKLAMA
REKLAMA

Angielska aktorka rozpoczęła swoją karierę w latach 90. Zagrała wtedy w takich produkcjach, jak Bezkresne Morze Sargassowe i Niebezpieczna piękność. Prawdziwą sławę zyskała jednak dzięki występowi w filmie Davida Lyncha - Mulholland Drive. Dzięki swojej magnetycznej, nietypowej kreacji Watts zaczęła otrzymywać najróżniejsze propozycje.

W kolejnych latach grała w wielkich blockbusterach jak King Kong czy Ring 2, ale też w mniejszych, bardziej artystycznych projektach. Wystarczy wspomnieć film 21 gramów, za który otrzymała nominację do Oscara, czy Funny Games U.S. Obecnie Watts ma status niepodważalnej gwiazdy, dlatego nie dziwi jej najnowsza rola.

Naomi Watts zagra w uniwersum serialu Gra o tron. Otrzymała główną rolę w pilocie prequela.

gra o tron naomi watts class="wp-image-218279"

Produkcja umiejscowiona będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z sagi George'a R.R. Martina i serialu HBO. Opowie o końcu Ery Herosów i wojnie Azora Ahaia z Innymi. Na temat roli Watts wiadomo na razie niewiele. Jak donosi portal Variety, ujawniono tylko, że wcieli się w charyzmatyczną bywalczynię salonów, która skrywa mroczny sekret.

REKLAMA

Od pewnego czasu wiadomo było, że HBO prowadzi castingi do produkcji. Ujawnienie udziału Watts na pewno jeszcze dodatkowo zwiększy zainteresowanie fanów, ale też zwykłych serialomaniaków, którzy będą poszukiwać nowego serialu po zakończeniu House of Cards i Gry o tron. W planach jest także stworzenie kilku innych spin-offów hitowego dzieła HBO, ale prace nad nimi ruszą dopiero po skończeniu pilota serialu z Naomi Watts na pokładzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA