REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Powstanie nowy serial twórców "Narcos", tym razem z kobietą w roli głównej. Kiedy premiera?

Twórcy serialu "Narcos" przedstawiają kolejną, oprószoną kokainą historię. Tym razem w roli głównej wystąpi królowa narkobiznesu, najpopularniejsza kolumbijska businesswoman i twórczyni jednego z najbardziej dochodowych karteli wszech czasów - Griselda Blanco.

18.09.2023
16:45
griselda blanco serial narcos kiedy premiera netflix

REKLAMA

"Narcos" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, który cieszył się swego czasu sporą oglądalnością. Widzowie, którzy pokochali egzotyczny, ale i pełen napięcia klimat, rok po finale dostali spin-off - "Narcos: Meksyk". Teraz do uniwersum "Narcos" dołączy kolejna produkcja, ale tym razem mężczyźni będą musieli zgasić cygara i ustąpić miejsca Griseldzie Blanco, Kokainowej Matce Chrzestnej, która jest główną bohaterką nadchodzącego serialu "Griselda".

O serialu "Narcos" i innych produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Kiedy premiera serialu Griselda na Netfliksie?

Griselda Blanco, nazywana również Kokainową Matką Chrzestną czy Królową Handlu Narkotykowego, była kolumbijską baronką narkotykową i pionierką narkotykowego szlaku w Miami od początku lat 70. do wczesnych lat dwutysięcznych. Blanco była zatem znaczącą postacią, jeśli chodzi o handel narkotykami - nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Kolumbii, gdzie uciekła, zanim została aresztowana. O kobiecie, której biznes generował dochód w postaci 80 mln dol. miesięcznie, krążyły legendy, a Netflix postanowił zebrać je w całość.

Serial "Griselda" został stworzony przez Ingrid Escajedę. W roli głównej pojawi się Sofia Vergara, znana z takich produkcji jak "Współczesna rodzina", "Sylwester w Nowym Jorku" czy "Maczeta zabija". W obsadzie znaleźli się także m.in. Alberto Guerra, Vanessa Ferlito, Alberto Ammann, Christian Tappan, Diego Trujillo, Paulina Davila i Gabriel Sloyer.

REKLAMA
"Griselda" - nowy serial w serwisie Netflix

"Griselda" zadebiutuje w serwisie Netflix w styczniu 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA