REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. VOD

Mocne wejście studia Gutek Film na platformę MOJEeKINO. W repertuarze m.in. „Dzikie historie”

Gutek Film dołącza do dystrybutorów współpracujących z serwisem MOJEeKINO. Już dziś na platformie zadebiutują takie tytuły jak „Dzikie historie” i „The Square”. A to nie koniec filmowych perełek przygotowanych przez studio.

09.11.2020
16:14
gutek film mojeekino dzikie historie
REKLAMA

W czasie pandemii los kinomanów jest bardzo niepewny. Od soboty w całej Polsce zamknięto kina: nic więc dziwnego, że cały ruch przenosi się do sieci. Ciekawą alternatywą dla platform pokroju Netfliksa, Amazon Prime Video, czy HBO GO, jest działający od maja tego roku serwis MOJEeKINO, zrzeszający kina studyjne z całego kraju. Wśród studiów współpracujących z platformą znalazły się m.in. Aurora Films, Galapagos Films, NEXT FILM oraz Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Od dziś do tego grona dołączył również Gutek Film. Co dystrybutor przygotował z okazji debiutu na MOJEeKINO.pl?

REKLAMA

„Dzikie historie” na zachętę

Na pierwszy ogień Gutek Film przygotował seanse takich filmów jak nagrodzony Złotą Palmą w Cannes „The Square” Rubena Östlunda, „Zdrajca” Marco Belloccchia i kultowe „Dzikie historie” w reżyserii Damiána Szifrona. Premiery wszystkich trzech obrazów odbędą się w poniedziałek 9 listopada o godz. 20:00 na platformie MOJEeKINO.pl.

To jednak nie koniec atrakcji — studio już zapowiedziało kolejne tytuły, które zasilą bibliotekę serwisu:

Od ćwierć wieku Gutek Film karmi nas filmami najciekawszych twórców z całego świata. Od teraz można spodziewać się regularnych nowości od tego dystrybutora, którego logo jest doskonale znane wszystkim miłośnikom kina

— czytamy w komunikacie prasowym.

Gutek Film na MOJEeKINO: jakie jeszcze tytuły trafią do serwisu?

Następne tytuły sygnowane przez Gutek Film trafią do serwisu już w najbliższy piątek 13 listopada i co tydzień będą dodawane kolejne. Oto rozpiska na listopad:

9 listopada

13 listopada

 • McQueen (reż. Ian Bonhôte, Peter Ettedgui)
 • Climax (reż. Gaspar Noé)
 • 120 uderzeń serca (reż. Robin Campillo)

20 listopada

 • Porwanie Michela Houellebecqa (reż. Guillaume Nicloux)
 • Sugarman (reż. Malik Bendjelloul)
 • Winni (reż. Gustav Möller)

27 listopada

 • Służąca (reż. Park Chan-Wook)
 • Czerwony żółw (reż. Michael Dudok de Wit)
 • Młodość (reż. Paolo Sorrentino)
REKLAMA

Od ponad 25 lat Gutek Film zajmuje się promocją i dystrybucją światowego kina niezależnego. Przez te lata firma przybliżyła polskim widzom twórczość wielkich reżyserów i reżyserek jak: Peter Greenaway, Pedro Almodovar, Agnès Varda, Mike Leigh, Jim Jarmusch, Lynn Shelton, Derek Jarman, Park Chan-wook, Paul Cox czy Wong Kar-Wai.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA