REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pięć nowych, świetnych plakatów z "Przebudzenia Mocy". Luke'a oczywiście brak

Nieco ponad dwa tygodnie po ujawnieniu oficjalnego plakatu promującego film "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", Disney zaprezentował pięć kolejnych, każdy poświęcony innej kluczowej postaci. Nikogo chyba nie zdziwi, że po raz kolejny nie ma tam ani śladu Luke'a Skywalkera.

05.11.2015
9:07
Pięć nowych, świetnych plakatów z Przebudzenia Mocy. Luke'a oczywiście brak
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli poprzedni plakat uważacie za przekombinowany i taki, na którym dzieje się zbyt dużo, to nowe powinny bardziej przypaść wam do gustu. Są zdecydowanie oszczędniejsze w środkach wyrazu oraz elegantsze. Na każdym z nich znajduje się tylko jedna postać w sporym zbliżeniu: Han Solo (Harrison Ford), Leia (Carrie Fisher), Finn (John Boyega), Rey (Daisy Ridley) i Kylo Ren (Adam Driver). W związku z tym stanowią raczej marną pożywkę dla plotek odnośnie fabuły VII części "Gwiezdnych wojen", choć trzeba przyznać, że prezentują się bardzo estetycznie.

gwiezdne wojny przebudzenie mocy plakat leia
REKLAMA

Po raz kolejny rzuca się w oczy brak Luke'a Skywalkera, który nie pojawił się ani na poprzednim plakacie, ani na żadnym zwiastunie "Przebudzenia Mocy". J. J. Abrams, reżyser filmu, twierdzi, że jego absencja nie jest przypadkowa, co doprowadziło do powstania wielu spekulacji - o niektórych z nich pisał jakiś czas temu Szymon. Gdzie podziewa się Luke? Na rozwiązanie tej zagadki przyjdzie nam poczekać jeszcze nieco ponad miesiąc - "Przebudzenie Mocy" trafi do kin 18 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA