REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rooney Mara, Felicity Jones i Tatiana Maslany wśród kandydatek do głównej roli kobiecej w pierwszym spin-offie "Gwiezdnych wojen"

Siódma część "Gwiezdnych wojen" - "Przebudzenie Mocy" - trafi do w grudniu tego roku. Już rok później swoją premierę powinien mieć pierwszy z trzech zapowiedzianych spin-offów "Gwiezdnej Sagi". Wreszcie wiadomo na jego temat coś, co nie jest tylko plotką czy przeciekiem z nieznanego źródła.

21.01.2015
10:49
Rooney Mara, Felicity Jones i Tatiana Maslany wśród kandydatek do głównej roli kobiecej w pierwszym spin-offie „Gwiezdnych wojen”
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja pierwszego spin-offu ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Pomimo tego, że kilkanaście dni temu z pracy nad scenariuszem do niego wycofał się Gary Whitta, sprawy nie zwalniają tempa. Aktualnie trwają castingi - The Hollywood Reporter ujawnił nazwiska trzech aktorek ubiegających się o główną rolę kobiecą.

REKLAMA
star wars spin-off

Są to: znana z roli Lisbeth Salander z "Dziewczyny z tatuażem" Finchera Rooney Mara, nominowana do Oscara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Teoria wszystkiego" Felicity Jones oraz gwiazda serialu "Orphan Black" Tatiana Maslany. Ponieważ fabuła spin-offu pozostaje nieujawniona, nie wiadomo o jaką postać może chodzić. Według plotek z listopada ubiegłego roku, akcja filmu będzie osadzona pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w „Zemście Sithów” i „Nowej Nadziei”, być może będzie więc to młodsza księżniczka Leia. Choć równie dobrze może być to całkowicie nowa bohaterka. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej informacji na ten temat.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA