REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Halle Bailey incognito pojawiła się w kinie, by obejrzeć "Małą syrenkę"

Halle Bailey w roli syrenki Ariel od kilku dni można już zobaczyć we wszystkich kinach na świecie. Niektórzy jednak, nie będąc tego świadomym, mieli okazję zobaczyć aktorkę nie tylko na ekranie, a być może nawet mieli ją dosłownie na wyciągnięcie ręki. Okazało się bowiem, że Halle postanowiła obejrzeć "Małą syrenkę" i incognito pojawiła się w jednym z kin.

30.05.2023
12:41
Halle Bailey incognito pojawiła się w kinie, by obejrzeć "Małą syrenkę"
REKLAMA

"Mała syrenka" to produkcja, która wzbudziła ogrom kontrowersji od momentu, kiedy ogłoszono, że Halle Bailey wcieli się w główną rolę. Internet został postawiony na równe nogi, a obrońcy Arielki z oryginalnej wersji bajki Disneya zaczęli odwiedzać przeróżne portale, dzieląc się swoimi rasistowskimi opiniami, komentując, że przecież nie godzi się aż tak wpływać na kultowy wizerunek syreny, jaki pamiętamy z dzieciństwa.

REKLAMA

Czytaj także:

Okazało się jednak, że uwikłanie filmu w wojnę kulturową nie przeszkodziło widzom po prostu dobrze bawić się na nim w kinie. A świadczą o tym pozytywne oceny publiczności - na portalu IMDb na ten moment "Mała syrenka" została oceniona na 7/10, choć na polskim Filmwebie dominują głównie negatywne komentarze. I nie dotyczą one fabuły (pojawiły się bowiem kilka miesięcy przed premierą filmu), a oczywiście obsady, zamykając się w stwierdzeniu: Nie jestem rasistką, ale.

Halle Bailey incognito pojawiła się w kinie, by obejrzeć "Małą syrenkę"

REKLAMA

Na filmie, podobnie jak użytkownicy IMDb, równie dobrze bawiła się sama Halle Bailey, która postanowiła osobiście wybrać się do kina i zobaczyć samą siebie na dużym ekranie. Aktorka udostępniła na TikToku filmik, na którym wchodzi do kina, ukryta za ciemnymi okularami i z maseczką na twarzy, trzymając w ręku popcorn, który zapewne również udało się jej kupić, nie zostając rozpoznaną. Pod nagraniem pojawiły się pozytywne komentarze obserwatorów, gratulujących Halle wspaniałej roli, a także przychylne opinie na temat "Małej syrenki".

@hallebailey

can’t believe the little mermaid is the #1 movie in the world you guys!! went to the theatre to go see it last night 🥲😭🥰😇🤍

♬ Part of Your World - From "The Little Mermaid" - Halle
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA