REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Han Solo na pierwszym plakacie. Lucasfilm na dobre rozpoczyna promocję filmu

Promocja filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie rusza pełną parą. Wytwórnia Lucasfilm udostępniła plakat reklamujący swoją nową produkcję.

15.02.2018
10:15
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie: oficjalny plakat filmu
REKLAMA
REKLAMA

Drugi spin-off Gwiezdnych wojen przedstawi losy młodego Hana Solo. Zobaczymy jego przygody z czasów, zanim jeszcze przyłączył się do Sojuszu Rebeliantów. Postać nie jest jeszcze dojrzałym bohaterem, w którego wcielał się Harrison Ford. Młody przemytnik dopiero wyrabia sobie markę najlepszego pilota.

Z pewnością jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Podczas ostatniego Super Bowl Lucafilm udostępnił pierwszy zwiastun swojego następnego obrazu.

Teraz do sieci trafił plakat, który promuje Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Materiał przedstawia wszystkie najważniejsze postaci filmu. Centralne miejsce zajmuje oczywiście Han (Alden Ehrenreich), jednak na plakacie widzimy także przyjaciół głównego bohatera - Chewbaccę (Joonas Sutoamo) i Lando Calrissiana (Donald Glover). Nie zabrakło także nowych twarzy ekranowego uniwersum, takich jak grana przez Emilię Clarke Qi’ra czy Tobias Beckett, mentor Solo, w którego wcielił się Woody Harrelson.

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakat class="wp-image-134358"

Pojawiła się także informacja, że do obsady filmu w ostatniej chwili dołączył Jon Favreau. Pracujący nad Królem Lwem reżyser użyczy głosu ważnej istocie pozaziemskiej. Biorąc pod uwagę, że Solo znajduje się już w postprodukcji, scen z jego udziałem zapewne nie będzie zbyt wiele. Jednak takie cameo wciąż może być istotne dla przebiegu fabuły. Wystarczy wspomnieć występ Josepha Gordona-Levitta w Ostatnim Jedi, który wcielił się w kosmitę wskazującego policji Canto Bight Rose i Finna.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie przedstawi także modyfikacje Sokoła Millennium.

REKLAMA

Już w oryginalnej trylogii Lucasa przemytnik mówił, że statek może nie wygląda najlepiej, ale sam wprowadził do niego wiele ulepszeń. W filmie Rona Howarda zobaczymy maszynę w dużo lepszym stanie, bowiem należeć będzie jeszcze do Calrissiana. Hazardzista przegra jednak pojazd w partii sabaka z Solo. Ten doda do niego kilka nowości, które pozwolą m. in. na przebycie szlaku z Kessel w 12 parseków.

O tym wszystkim przekonamy się za niecałe 100 dni. Film trafi do kin 25 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA