REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Do sieci trafiła grafika, która zdradza polski tytuł filmu o przygodach Hana Solo

Produkcja Disneya przeszła długą drogę, pokonując trudności na etapie tworzenia, a także te związane ze zmianą reżysera. Wszystko jest na dobrej drodzeW końcu poznaliśmy polski tytuł filmu o Hanie Solo.

22.12.2017
21:12
Star Wars: Han Solo
REKLAMA
REKLAMA

Polski dystrybutor ujawnił właśnie oficjalną grafikę filmu i przy okazji zdradził tytuł zbliżającego się filmu ze świata Gwiezdnych wojen. Jak przypuszczaliśmy na łamach naszego portalu, rodzimy tytuł nie różni się znacząco od oryginału.

 class="wp-image-119011"

Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie

Wciąż niewiele wiemy o zbliżającej się produkcji Lucasfilmu. Na razie wiadomo tylko tyle, że historia będzie ukazywała losy młodego Hana Solo w wieku 18-24 lat. Przybliży nam jego bliskie relacje z Chewbaccą i kwestie związane z wygraniem Sokoła Millenium. Spin off ma nie być powiązany bezpośrednio z sagą. Przede wszystkim skupi się na wnikliwym przedstawieniu przygód bohatera. Przypominamy także, że w filmie nie pojawi się już Harrison Ford, na jego miejsce wskoczy natomiast Alden Ehrenreich. W obsadzie pojawi się także Woody Harrelson, który będzie mentorem protagonisty i Emilia Clarke znana  z Gry o Tron.

Możemy gdybać, że ograniczenie wiadomości dotyczących nowej części Star Wars ma związek z niedawną premierą Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, które biją rekordy oglądalności na całym świecie. Twórcy zapewne chcą się teraz skupić przede wszystkim na jak najlepszej promocji najnowszego filmu. Kampania dotycząca Hana Solo: Gwiezdne Wojny – historie prawdopodobnie rozpocznie się dopiero po nowym roku.

REKLAMA

Miejmy nadzieje, że w nadchodzącym roku twórcy podzielą się z fanami nieco bardziej spektakularnymi wieściami z planu. Tymczasem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Premiera filmu o Hanie Solo przewidziana jest na 25 maja 2018 roku. Produkcja ukaże się równocześnie w USA i w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA