REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tak Harrison Ford kibicuje Jasonowi Segalowi na Critics Choice Awards. Jest urocze nagranie

Harison Ford został uhonorowany podczas Critics Choice Awards nagrodą za osiągnięcia w karierze. Słynny aktor wygłosił też szczere przemówienie, dziękując m.in. swojej żonie, Caliście Flockhart. Wcześniej w trakcie transmisji z wydarzenia kamery uchwyciły Harrisona, jak ten w zabawny sposób kibicował swojemu koledze z serialowego planu, Jasonowi Segelowi. Urocza reakcja Forda szybko poniosła się po sieci.

15.01.2024
17:51
Harrison Ford
REKLAMA

Wieczór Critics Choice Awards był niezwykle szczęśliwy dla Harrisona Forda. Uznany aktor uhonorowany został nagrodą za osiągnięcia w swojej karierze. Podczas filmowego wydarzenia nie zabrakło oczywiście przemówienia ze strony Forda.

REKLAMA

Więcej o filmach czytaj na Spider's Web:

Harrison Ford nagrodzony na Critics Choice Awards. Wcześniej kamery uchwyciły go w zabawnym momencie

Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę tu być dziś wieczorem i zobaczyć, jak zmienia się nasza branża. Publiczność nagrodziła Forda owacjami na stojąco. Aktor podziękował za nagrodę "wszystkim utalentowanym ludziom, których poznał w trakcie jego filmowej kariery". Gwiazdor Indiany Jonesa wyznał, że czuje się niezwykle szczęśliwym człowiekiem, a za ogromne wsparcie podziękował też swojej żonie, Caliście Flockhart, która nie kryła wzruszenia. Wspiera mnie zawsze. A ja potrzebuję dużo wsparcia - powiedział. Ford podziękował też wszystkim tym, z którymi pracował do tej pory. Jestem wdzięczny wszystkim wspaniałym aktorom, wielu z nich widzę tu dziś wieczorem. Pracowałem z nimi i jestem bardzo szczęśliwy, że miałem taką szansę - wyznał.

To nie jedyny moment Harrisona Forda podczas filmowego wydarzenia. Wcześniej w trakcie transmisji, kamery uchwyciły Forda w zabawnym momencie, gdy jego kolega z serialu "Terapia bez trzymanki" Jason Segel wręczał nagrodę. Gdy Segel wchodził na scenę, przejmując obowiązki prezentera, kamery uchwyciły Forda, gdy ten wypowiadał imię i nazwisko kolegi z serialowego planu, bardzo entuzjastycznie kibicując mu. Krótki filmik z tego momentu, zamieszczony na portalu X szybko stał się hitem.

REKLAMA

Segel i Ford grają razem w serialu "Terapia bez trzymanki"

Harrison Ford i Jason Segel występują wspólnie w serialu Apple TV+ "Terapia bez trzymanki", współtworzonym przez Billa Lawrence'a, Jasona Segela i Bretta Goldsteina. W serialu Harrison Ford wciela się w rolę doktora Paula Rhoadesa, terapeutę i kolegę Jimmy'ego Lairda, którego gra Segel. Wiadomo, że został zamówiony 2. sezon tego komediodramatu. Z kolei 1. sezon miał premierę w styczniu 2023 r. i składał się z 10. odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA