REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To już pewne - Harrison Ford zagra w sequelu "Łowcy Androidów"

O tym, że sequel "Łowcy Androidów" ma powstać, mówi się od 2011 roku, gdy wytwórnia Alcon Entertainment nabyła prawa do filmu. W planach znajdują się też ponoć kolejne części, a nawet serial telewizyjny, ale ich realizacja uzależniona jest od sukcesu drugiego "Łowcy Androidów". A ten nareszcie zaczyna nabierać realnych kształtów - po kolejnych miesiącach nic nie wnoszących plotek, otrzymaliśmy dwie konkretne informacje dotyczące obsady.

27.02.2015
8:52
To już pewne – Harrison Ford zagra w sequelu „Łowcy Androidów”
REKLAMA
REKLAMA

Po pierwsze, Harrisonowi Fordowi spodobał się scenariusz do planowanej od kilku lat kontynuacji filmu "Łowca Androidów" z 1982 roku i ostatecznie zadecydował, że chce w niej zagrać. Aktor po raz drugi wcieli się w postać Ricka Deckarda. Ford propozycję dołączenia do obsady otrzymał w maju ubiegłego roku. Najwyraźniej potrzebował sporo czasu na jej przemyślenie.

blade runner ridley scott
REKLAMA

Po drugie, Ridley Scott, który od pierwszej wzmianki o planowanym sequelu "Łowcy Androidów" wymieniany był jako kandydat na stanowisko reżysera i który co kilka miesięcy zmieniał zdanie, raz twierdząc, że na pewno nie podejmie się tego zadania, raz, że jednak jest zainteresowany, koniec końców będzie producentem wykonawczym. Za reżyserię ma być odpowiedzialny Denis Villeneuve ("Pogorzelisko", "Labirynt").

Zdjęcia do „Łowcy Androidów 2″ mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Autorami scenariusza są Hampton Fancher oraz Michael Green. Akcja filmu rozgrywać się będzie kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z pierwszej części.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA