REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy zwiastun „Hawkeye'a” od Marvela w końcu wylądował. Jest Adamczyk!

„Hawkeye” to kolejny serial spod szyldu Marvela, który w tym roku zadebiutuje na Disney+. W sieci wreszcie pojawił się pierwszy zwiastun, w którym przez chwilę widzimy również... Piotra Adamczyka.

13.09.2021
16:37
hawkeye adamczyk serial zwiastun marvel mcu
REKLAMA

Choć do premiery serialu „Hawkeye” pozostało nieco ponad dwa miesiące, dopiero dziś w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun zapowiadający produkcję. To kolejny serial uniwersum Marvela, który pojawi się w ofercie serwisu streamingowego (wcześniej w 2020 r. na Disney+ pojawiały się kolejno: „WandaVision”, „Falcon i Zimowy żołnierz” oraz „Loki”, a także animowane „What if...?”). Na pierwsze oficjalne materiały musieliśmy trochę poczekać, na szczęście machina promocyjna wreszcie ruszyła pełną parą. Poniżej zobaczycie plakat:

REKLAMA

Fabuła serialu „Hawkeye” inspirowana jest komiksami Matta Fractiona i Davida Aji. Dotychczas nie poznaliśmy wielu fabularnych szczegółów ale wiemy tyle – korzystający z aparatu słuchowego Clint stanie się mentorem dla Kate Bishop, kolejnej znakomitej łuczniczki, która ostatecznie przejmie miano Hawkeye. Zwiastun zdradza, że atmosfera będzie nieco bardziej komediowa, niż można było przypuszczać. Okazało się też, że internetowe śledztwo jednego z polskich blogerów (Łysy z Marvela) doprowadziło do słusznych wniosków i w serialu zobaczymy Piotra Adamczyka. Aktora widać w kilku ujęciach.

Przypomnę, że największymi dowodami na słuszność teorii były życzenia, które w marcu złożyła polskiemu aktorowi Alaqua Cox, publikując wspólne zdjęcie z nim. Cox w serialu wcieliła się w postać Echo. Zgodnie z fanowskimi domysłami Adamczyk wcielił się w członka grupy Tracksuit Draculas, na co wskazuje jego strój (charakterystyczny dres).

Piotr Adamczyk w serialu „Hawkeye”.

REKLAMA

W obsadzie serialu są: Jeremy Renner, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Brian d'Arcy James, Alaqua Cox. Poza tym mają pojawić się też znane postacie: Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus) i Yelena Belova (Florence Pugh). Mówiło się też o Vincencie D'Onofrio. Twórca i showrunner tego widowiska to Rhys Thomas, a duet Bert i Bertie stanęli za kamerą. Premiera zaplanowana jest na 24 listopada 2021 roku; co tydzień (czyli co środę) będą pojawiać się kolejne odcinki. Akcja została osadzona w 2023 roku, czyli w wydarzeniach po „Avengers: Koniec gry”. Wiemy już, że będzie to okres świąteczny. Poniżej podrzucam kadry, na których możecie zobaczyć Piotra Adamczyka:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA