REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Na HBO Max wpadnie świetny film z Olivią Colman. Sprawdzamy weekendowe nowości

Jeśli pogoda w ten weekend zawiedzie, to na szczęście nic straconego. Z odsieczą przybywa HBO Max, gdyby ostatecznie trzeba było zostać w domu. Do serwisu wpadnie bowiem kilka nowości, a wśród nich dramat z Olivią Colman w roli głównej.

06.05.2023
9:16
HBO Max
REKLAMA

Co oprócz nadchodzących premier warto nadrobić na HBO Max? Nowości, które pojawiły się wraz z początkiem miesiąca. Na szczególną uwagę zasługuje serial "Hydraulicy z Białego Domu", który zadebiutował na platformie 2 maja. Produkcja przedstawia historię E. Howarda Hunta i G. Gordona Liddy'ego, którzy przez przypadek doprowadzili do obalenia prezydentury Nixona, tak gorliwie przez nich chronionej.

Do serwisu wpadły także nowe odcinki "Młodego Sheldona", "Rycerzy Gotham" i oczywiście hitowej "Sukcesji". A jakie premiery czekają nas w ten weekend?

REKLAMA

Weekendowe nowości HBO Max: "Krecio", odc. 27-39

W sobotę na HBO Max ukażą się nowe odcinki animowanego serialu dla dzieci "Krecio", który opowiada o przeżywającym podziemne przygody uroczym i optymistycznym krecie.

Zwiastun serialu "Krecio" (2021-)

A Black Lady Sketch Show, odc. 4

Pierwszego dnia weekendu zadebiutuje także kolejny odcinek serialu komediowego "A Black Lady Sketch Show", który opowiada o zabawnych i dynamicznych kobietach oraz ich wyjątkowych perypetiach, rozgrywających się w niezwykłej rzeczywistości.

Zwiastun 4. sezonu serialu "A Black Lady Sketch Show" (2019-)

Przejażdżka

Z kolei w niedzielę ukaże się film "Przejażdżka", w którym Olivia Colman wcieli się w główną rolę Joy. Kobieta wraz z dzieckiem znajduje się w taksówce, którą kradnie rozgoryczony dwunastolatek Mully, dowiedziawszy się o kradzieży pieniędzy na cele charytatywne przez jego ojca, które zebrane były w imieniu zmarłej matki Mully'ego.

Zwiastun filmu "Przejażdżka" (2022)

Chciałem się ukrywać

REKLAMA

Ostatnią pozycją, która zadebiutuje na HBO Max podczas weekendu w niedzielę jest włoski film "Chciałem się ukrywać". Opowiada on historię Antonio, który zostaje wydalony ze Szwajcarii do Włoch. Żyjąc w biedzie i nędzy na zalewowych obszarach, nie poddaje się i sukcesywnie rozwija swoją pasję do rysowania.

Zwiastun filmu "Chciałem się ukrywać" (2020)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA