REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max w Polsce: jest już oficjalna data premiery i cena

Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy niecałe dwa tygodnie temu - na oficjalnej polskiej podstronie serwisu HBO Max pojawiła się data jego premiery w Polsce, a także szczegółowe informacje o cenie. Nową platformę Warnera powitamy już 8 marca!

01.02.2022
9:31
hbo max polska kiedy cena premiera data oficjalnie 2022
REKLAMA

Dziesięć dni temu pisaliśmy o informacji, która pojawiła się późnym wieczorem pod adresem hbomax.com/pl/pl, by niedługo później zniknąć. Głosiła ona, że premiera HBO Max w Polsce ma odbyć się już na początku marca, co wielu internautów - biorąc pod uwagę źródło - przyjęło jako wiarygodne dane.

Czas niepewności dobiegł końca. Teraz pod wspomnianym linkiem znajdziemy komplet szczegółowych informacji w języku polskim - wiemy już, kiedy i w jakiej cenie HBO Max zadebiutuje w naszym kraju.

REKLAMA

HBO Max: kiedy w Polsce? Cena nowego serwisu

hbo max polska kiedy cena premiera data oficjalnie 2022 class="wp-image-1884514"
HBO Max w Polsce

To już oficjalne: zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej, premiera HBO Max w Polsce odbędzie się już 8 marca 2022 roku! Wspomniana strona zapowiada też "wyjątkową ofertę" dla nowych i obecnych subskrybentów - 33% zniżki "na zawsze". Oznacza to kwotę 19,99 zł miesięcznie zamiast ceny regularnej - 29,99 zł za miesiąc. Jak z niej skorzystać?

Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Oferta jest ważna na HBOMax.com i poprzez wybranych partnerów do 31 marca 2022 roku. Zniżka 33% obowiązuje przez czas trwania nieprzerwanej subskrypcji i jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej, która z czasem może ulegać zmianom. Cena po rabacie wynosi 19,99 zł (obecna cena regularna to 29,99 zł). Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie

- czytamy na stronie HBO Max.
REKLAMA

Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że korzystać z serwisu będziemy mogli na 3 różnych urządzeniach jednocześnie. Będziemy też mogli utworzyć do 5 profili dla dorosłych i dzieci z ręcznie dobieranymi treściami, a do tego pobrać wybraną zawartość, by odtworzyć ją offline.

Konta użytkowników korzystających z HBO GO zostaną automatycznie przekształcone na HBO Max - dotyczy to wszystkich klientów (zarówno tych korzystających z usługi w ramach abonamentu opłacanego bezpośrednio, jak i korzystających z serwisu za pośrednictwem partnerów). Po starcie HBO Max apka HBO GO zostanie usunięta i zastąpiona przez nową. Trzeba będzie pobrać ją na urządzenie, z którego korzystamy.

HBO Max
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA