REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max w Polsce od marca. Informacja wyciekła, zniknęła, ale mamy zrzut ekranu

Polska podstrona HBO Max wywołała w czwartkowy wieczór wiele emocji w sieci - pojawiła się tam informacja, według której nowy serwis WarnerMedia zadebiutuje w Polsce w marcu 2022 roku.

21.01.2022
8:26
hbo max polska kiedy premiera data marzec 2022 cena
REKLAMA

Niedawno informowaliśmy, że premiera HBO Max w Polsce może odbyć się już za miesiąc - według słowackiego serwisu Zive, WarnerMedia planuje wprowadzić serwis w centralnej i południowo-wschodniej Europie (w tym w naszym kraju) 22 lutego, co pokrywa się z wcześniejszymi, w pełni oficjalnymi informacjami o starcie na "początku 2022 roku". Zagraniczni dziennikarze opierają te informacje na doniesieniach od słowackich telekomunikacyjnych dostawców. Również nasz serwis dysponował nieoficjalnymi informacjami sugerującymi debiut na przełomie lutego i marca.

REKLAMA

Tymczasem według polskiej podstrony HBO Max, premiera serwisu w Polce miałaby mieć miejsce... 8 marca.

"HBO Max Arrives March 8! Prepare for a totally new streaming experience" - te słowa mogliśmy przeczytać w czwartek późnym wieczorem pod adresem hbomax.com/pl. Nic dziwnego, że wielu internautów potraktowało tę informację wiarygodnie - w końcu pochodziła z oficjalnej strony serwisu. Niestety, w ciągu kilku godzin kształt podstrony się zmienił, a wiadomość zniknęła. Obecnie pod wspomnianym adresem znajdziemy tylko napis: "Oops! Looks like this link isn't working".

hbo max polska kiedy premiera data marzec 2022 cena class="wp-image-1877335"
HBO Max w Polsce
REKLAMA

Przypominamy, że według informacji od Słowaków nowa platforma po prostu zastąpi HBO GO, a dotychczasowe konta zostaną podtrzymane. Co więcej, cena nie ulegnie zmianie. HBO ma przygotować ciekawą ofertę, która przyciągnie nowych subskrybentów, a jedną z opcji ma być roczna płatność, która będzie wyjątkowo korzystna. Możemy liczyć na serię oczekiwanych usprawnień (w tym jakość Ultra HD) i zwiększenie limitu urządzeń, na których jednocześnie skorzystamy z platformy.

HBO Max
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA