REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

Dunkierka, Kroniki Times Square i Jumanji: Przygoda w dżungli - hitowy wrzesień w HBO

Dla HBO wrzesień to czas serialowych powrotów i filmowych hitów. Stacja proponuje swoim widzom rozrywkę dla całej rodziny (Jumanji, Coco), kino wojenne (Dunkierka) i całą masę interesujących dokumentów.

20.08.2018
21:37
Dunkierka
REKLAMA
REKLAMA

Wrześniowa ramówka HBO wypełniona jest ciekawymi filmowymi produkcjami. Jeśli nie mieliście do tej pory okazji obejrzeć Dunkierki, możecie to nadrobi. W tym miesiącu na kanale pojawią się też nowe tytuły serialowe i kontynuacje dobrze znanych serii. A do tego wszystkiego kilka interesujących filmów dokumentalnych. Wybraliśmy najciekawsze propozycje.

HBO - nowości na wrzesień 2018 roku

Świetna, kolorowa i rozśpiewana opowieść w klimacie Santa Muerte, nie tylko dla młodszych widzów. Pochodzący z Meksyku chłopiec zrobi wszystko, żeby poznać tajemnice swojej rodziny. Film zdobył wiele nagród, w tym dwa Oskary.

Premiera: 2.09.2018, HBO.


Na HBO zadebiutuje mroczny serial komediowy, inspirowany filmem Śmiertelne zauroczenie. Heathers opowiada o rywalizacji między współczesnymi, amerykańskimi nastolatkami.

Premiera: 4.09.2018, kolejne odcinki we wtorki, HBO.

Drugi sezon serialu z Maggie Gyllenhaal i Jamesem Franco w rolach głównych. Akcja dzieje się w latach 70., opowiada o początkach pornobiznesu.

Premiera: 10.09.2018 o 3:30 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki, HBO.

Gdy nadejdzie wojna


Film dokumentalny HBO Europe, którego bohaterami są członkowie słowackich sił samoobrony, przygotowujący się na nadejście wojny. Gdy nadejdzie wojna ukazuje Europę pełną niepokoju, zmagającą się z kryzysem migracyjnym, dotkniętą coraz wyraźniejszymi ruchami nacjonalistycznymi.

Premiera: 13.09.2018, HBO.

Historia młodych amerykańskich żołnierzy, którzy pod francuską Dunkierką osłaniają akcję ewakuacyjną przed siłami Trzeciej Rzeszy. Obraz Christophera Nolana razem z monumentalną ścieżką dźwiękową Hansa Zimmera tworzą nierozerwalne dzieło.

Premiera: 23.09.2018, HBO.


Pamiętacie tajemniczą grę, której już nikt nie miał odnaleźć? No właśnie, nie wyszło. Czwórka przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich do niebezpiecznej dżungli. Kontynuacja kultowego obrazu z lat dziewięćdziesiątych, ze świetnym Robinem Williamsem w jednej z głównych ról.

Premiera: 30.09.2018, HBO.

REKLAMA

We wrześniu na HBO warto zwrócić uwagę także na takie produkcje jak:

 • Targowisko próżności, odc. 1 (premiera 4 września, HBO)
 • John McCain: Komu bije dzwon (premiera 6 września, HBO)
 • Annabelle: Narodziny zła (premiera 9 września, HBO)
 • Niebezpieczny syn (premiera 20 września, HBO)
 • Proud Mary (premiera 21 września, HBO)
 • Kciukiem w prawo: Randkowanie w erze cyfrowej (premiera 27 września, HBO)
 • Gracze IV (kontynuacja, HBO)
 • Niepewne III (kontynuacja, HBO)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA