REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Henry Cavill rezygnuje z "Wiedźmina". Fani chcą zbojkotować serial

Henry Cavill po trzech sezonach "Wiedźmina" Netfliksa żegna się z rolą Geralta z Rivii. W mediach gruchnęła wiadomość, kto może zastąpić brytyjskiego aktora. Tymczasem fani nie dopuszczają do siebie myśli, że Geralta może zagrać ktokolwiek inny i zapowiadają bojkot serialu.

31.10.2022
7:51
Henry Cavill
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Henry Cavill odchodzi z "Wiedźmina". Odtwórca roli Geralta z Rivii zapowiedział, że jego przygoda z hitowym serialem Netfliksa dobiegła końca po trzech sezonach produkcji. Zastąpić go ma Liam Hemsworth, co wywołało nie lada poruszenie wśród zagorzałych fanów "Wiedźmina".

REKLAMA

Fani "Wiedźmina" chcą powrotu Cavilla do serialu. Zapowiadają bojkot.

Jednak bynajmniej nie ze względu na aprobatę nowego aktora. Wielbiciele hitowego serialu widzą w tej roli jednego aktora i jest to właśnie Henry Cavill. Doszło nawet do tego, że zagorzali fani zapowiadają bojkot serialu.

Niech przywrócą Cavilla, bo zbojkotujemy serial, Nie zastępujcie Henry'ego Cavilla! On jest Geraltem! Zna tę postać lepiej niż ktokolwiek inny, Bez obrazy dla Liama Hemswortha, ale muszę przyznać, że nie interesuje mnie ten serial bez Henry'ego Cavilla. Był idealny w tej roli. Bardzo szkoda - czytamy wśród licznych komentarzy na Twitterze. Absolutnie nie, Nie ma Henry'ego, to nie oglądam, Czy wy jesteście szaleni? Henry był idealnym Geraltem. Zabijacie ten serial, proszę, powiedzcie, że to żart

- grzmią z kolei fani na Instagramie serialu.

Tymczasem Henry Cavill napisał w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym podkreślił, że jego podróż z "Wiedźminem" dobiegła końca.

Moja podróż w roli Geralta z Rivii była pełna potworów i przygód, ale przyszła pora odwiesić medalion i odłożyć miecze na okoliczność czwartego sezonu, Zamiast mnie rolę Białego Wilka przejmie pan Liam Hemsworth. Jak to bywa z największymi literackimi postaciami, przekazuję pałeczkę pełen szacunku dla czasu, jaki spędziłem wcielając się w Geralta. Z chęcią zobaczę tę fascynującą i skomplikowaną postać w wersji Liama -

napisał Henry w facebookowym wpisie.

Liam Hemsworth nowym Geraltem. To on zastąpi Henry'ego Cavilla

Swoją obecność w serialu skomentował też nowy Geralt, który pojawi się w 4. sezonie "Wiedźmina".

Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i czuję się zaszczycony, że oddaje mi ster i przekazuje oręż Białego Wilka na okoliczność kolejnego rozdziału jego przygód. Henry, jestem twoim fanem od lat i inspiruje mnie, to co pokazałeś, grając tę uwielbianą postać. Czeka mnie nie lada wyzwanie, ale cieszę się, że mogę wkroczyć do świata "Wiedźmina"

napisał Liam Hemsworth na Instagramie.
REKLAMA

Tymczasem fani serialu wciąż jeszcze mogą cieszyć się obecnością Cavilla w 3. sezonie "Wiedźmina". Nowe odcinki serialu Netfliksa pokazane zostaną w 2023 roku. Zobaczymy w nich m.in. polską aktorkę, Michalinę Olszańską, która wcieli się w jedną z czarodziejek ze świata Geralta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA