REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Henry Cavill od lat nie trenował tak mocno jak do 2. sezonu „Wiedźmina”. Aktor chwali się nową trasą biegową

Dwa miesiące temu ekipa pracująca nad 2. sezonem serialu „Wiedźmin” nareszcie mogła wrócić na plan po przerwie spowodowanej pandemią. Prace nad produkcją posuwają się mocno do przodu, co wiąże się z licznymi wymaganiami stojącymi przed aktorami. Henry Cavill przyznał, że takiego treningu biegowego nie miał od lat

19.10.2020
11:41
henry cavill wiedźmin
REKLAMA
REKLAMA

Wytężone prace nad kontynuacją popularnego serialu z końcówki 2019 roku nie powinny nikogo dziwić. Oczekiwania związane z produkcją są olbrzymie i nie chodzi tylko o widzów. Netflix w ostatnich miesiącach wielokrotnie pokazywał, że „Wiedźmin” to obecnie ich największa marka obok „Stranger Things”. I bardzo mu zależy na jej dalszym rozwijaniu. Do tej pory już zapowiedziano dwa oficjalne spin-offy, a pobocznych projektów z tego uniwersum ma być nawet więcej.

To serial „Wiedźmin” ma stanowić perłę w tej popkulturowej koronie, co ziści się tylko pod warunkiem, że 2. sezon będzie stał na wyższym poziomie niż poprzedni. Podobną drogę przeszła wcześniej „Gra o tron”, której sukces nie byłby możliwy bez systematycznego zwiększania budżetu i poszerzania świata o kolejne lokacje czy bohaterów. Dlatego skoro 1. sezon „Wiedźmina” zrobił na widzach wrażenie przede wszystkim choreografią walk, to kontynuacja musi podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej.

Wiąże się to ze wzmocnionych treningiem dla aktora wcielającego się w Geralta z Rivii. Henry Cavill przyznał, że od lat nie miał takiej okazji do biegania.

Popularny aktor pochwalił się zdjęciem ze słynnej Krainy Jezior w północno-zachodniej Anglii. To jedna z najpopularniejszych okolic wypoczynkowych w tym kraju, znana z piękna swojej przyrody inspirującej wielu słynnych poetów doby romantyzmu. Natomiast Henry Cavill wykorzystuje tamtejsze tereny w nieco innych celach.

REKLAMA

Pełny wzgórz i pagórków Lake District stanowi bowiem idealne miejsce do długodystansowych biegów uprawianych przez Brytyjczyka w związku z 2. sezonem „The Witcher”. Henry Cavill sam podkreśla zresztą na Instagramie, że ostatni raz miał okazję do podobnego treningu lata wcześniej na Gibraltarze. Trudno się jednak aktorowi dziwić, że dba o kondycję i masę mięśniową, skoro w nowych odcinkach przyjdzie mu nosić potężną zbroję widoczną na jednym z szeregu zdjęć opublikowanych przez Netfliksa w ostatnim czasie.

Nowy sezon serialu „Wiedźmin” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Poprzednie odcinki znajdziecie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA