REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Są już zdjęcia Geralta i Ciri, czas na Yennefer. Wiemy też, o czym będzie 2. sezon „Wiedźmina”

Trwają zdjęcia do długo oczekiwanego 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix pokazał już, jak będą wyglądać główni bohaterowie serialu — Geralt i Ciri. W sieci pojawił się też opis fabuły nowego sezonu. 

07.10.2020
12:35
geralt ciri wiedzmin 2 sezon netflix fabula
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na planie 2. sezonu „Wiedźmina” Netfliksa trwają wzmożone prace — produkcja weszła w etap zdjęciowy, a niedawno pokazano, jak prezentują się w nowej odsłonie główni bohaterowie. Do sieci trafiły zdjęcia Henry'ego Cavilla jako Geralta oraz Freyi Allan wcielającej się w Ciri. Wiadomo też, na czym będzie się koncentrować fabuła drugiego sezonu.

Jeśli ktoś chce mieć niespodziankę, niech przerwie lekturę tego artykułu teraz. Jeśli jednak wasza ciekawość jest jednak większa — czytacie dalej na własną odpowiedzialność.

O czym będzie „Wiedźmin 2”?

Opis fabuły 2. sezonu hitu Netfliksa udostępnił branżowy serwis Deadline. Geralt, przekonany o tym, że Yennefer poniosła śmierć w bitwie o Sodden, zabiera księżniczkę Ciri do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, czyli do swojego domu w Kaer Morhen.

Podczas gdy między królami, elfami, ludźmi i demonami trwa walka o dominację na Kontynencie, Geralt musi ochronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, która drzemie w jej wnętrzu

— donosi Deadline.

Ciri i Geralt na planie nowego sezonu

Na początku tygodnia Henry Cavill  pokazał zdjęcie Geralta w nowym stroju. Do sieci trafiły również zdjęcia Ciri (Freya Allan) pozującej na dziedzińcu w Kaer Morhen. Na dziś z kolei zaplanowano ujawnienie zdjęć Yennefer. Stay tuned!

REKLAMA

2. sezon „Wiedźmina” najprawdopodobniej trafi do biblioteki Netfliksa wczesną jesienią 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA