REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Wiedźmin w nowej zbroi niczym Batman. Jest nowe zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Geralta

Prace nad 2. sezonem serialu „Wiedźmin” nadal nie są wznowione, tymczasem Henry Cavill, odtwórca głównej roli, opublikował zdjęcie swojego bohatera w nowej zbroi. Coś wam to przypomina?

05.10.2020
16:27
wiedźmin zbroja
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście, czarna powłoka zbroi wiedźmina kojarzy się nieco z kevlarową osłoną, którą nosił na sobie Batman. Na przedstawionym zdjęciu Henry Cavill wygląda bardziej na Mrocznego Rycerza, aniżeli łowcę potworów. W poście na portalu społecznościowym, oprócz zdjęcia w nowym kostiumie, Cavill zawarł też fragment prozy Sapkowskiego:

Tym rzeknij, że pokąsał ich Wilk. Biały Wilk

Henry Cavill jako Geralt – Wiedźmin 2. sezon:

Strój Cavilla wygląda na niezwykle dopracowany i nowy.

I z tym niektórzy widzowie pewnie będą mieli problem – już przy pierwszym sezonie pojawiały się komentarze, że kostiumy wykorzystane w serialu wyglądają na nienoszone, sterylne. Brakowało na nich śladów użytkowania, znoszenia czy po prostu delikatnego przybrudzenia.

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina”, jak niemal wszystkie tegoroczne produkcje, mają opóźnienie.

Na jakiś czas zostały one wstrzymane ze względu na pandemię COVID-19. Niedawno z udziału w produkcji zrezygnował (ze względu właśnie na pandemię) Thue Rasmussen, który miał wcielić się w rolę Eskela.

Do obsady „Wiedźmina" dołączyła niedawno Ania Marson, brytyjska aktorka o polskich korzeniach. Ona i reszta ekipy mają niebawem wznowić plan serialu, a o kolejnych etapach ich pracy będziemy zapewne dowiadywać się z ich profili na portalach społecznościowych, szczególnie showrunnerki Lauren S Hissrich. Zdjęcia mają potrwać do lutego przyszłego roku.

PS Batman jak żywy.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA